<

Розповіли, як Нововолинське теплокомуненерго готується до складного опалювального сезону

Цей запис опубліковано більш як рік тому
18:13 | 31.08.2022 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
1033
/ коментарів 8

Опалювальний сезон 2022-2023 років в Україні через війну буде найскладнішим за всі часи незалежності. У КП “Нововолинськтеплокомуненерго” розповіли, як готуються до морозів.

Зазначають, аби успішно пройти опалювальний сезон підприємство вже багато чого зробило. А саме:

 • Замінено 1691 п/м теплових мереж у двотрубному вимірі. З них 584п/м на попередньо ізольовані пінополіуретаном;
 • промито внутрішньобудинкові системи у 173 будинках;
 • проведено ремонт запірної арматури, стояків, вентилів у 50 будинках;
 • проведено гідравлічні випробовування теплових мереж загальною протяжністю 57,217 км (100%);
 • закінчено роботи по ремонту контрольно-вимірювальних приладів та апаратури на 6-х котельнях;
 • проведено ремонт пальників, тягодуттєвих пристроїв на котельнях підприємства;
 • проведено ремонт зворотніх клапанів, помп подачі гарячої води, чистку водопідігрівачів на ЦТП,
 • ремонт димососів та вентиляторів;
 • проведено повірку лічильників комерційного обліку теплової енергії у 32 житлових будинках на суму – 140,8 тис.грн за рахунок коштів внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку.

Враховуючи необхідність зменшення споживання газу на 10%, яке запровадив Уряд, підприємство моделює різні варіанти виробництва теплової енергії та визначає технологічний мінімум роботи мереж.

Оскільки споживання газу буде допустиме виключно в межах виділених підприємству лімітів – споживачам слід бути готовими до можливого пониження температури в приміщеннях, або зміни графіку подачі гарячої води.

На даний час розроблено проєктну документацію для встановлення на двох котельнях підприємства додатково по два твердопаливних котли для роботи на щепі.

Загальна потужність яких, складе 4 МВт, що дозволить зменшити споживання газу до 10%. Вартість реалізації цих проєктів складає – 25 млн грн. Закупівлю котлів планується провести за грантові кошти. На закупівлю допоміжного обладнання виділяються кошти з міського бюджету. Всі підготовчі та будівельні роботи проводяться власними силами підприємства.

На підприємстві з метою економії газу, при виробництві теплової енергії для потреб міста, широко впроваджуються малозатратні енергозберігаючі заходи. Встановлюють лічильники, проводять термомодернізацію у садочках та школах, встановлюють ІТП.

Також при сприятливих погодних умовах підприємство може застосовувати досвід минулого року, коли у дні, коли температура зовнішнього повітря сягала позначки понад +8°С впродовж дня – постачання теплової енергії призупинялося.

“З метою створення умов для безперебійного, надійного і безпечного проходження опалювального сезону, просимо споживачів вчасно сплачувати за отримані комунальні послуги. Це наш вклад в економіку країни в теперішніх складних умовах воєнного стану”, – зазначають на підприємстві.
коментарів: 8
 1. а вищезгадане кп не хоче повернути кошти мешканцям яке отримало внаслідок необгрунтовано завищених тарифів?

 2. Котельні подають тепло шість місяців, а контора зарплату отримує дванадцять місяців! Що потрібно зменшити?

 3. Тобто згідно заголовку що теплокомуненерго готується до складного періоду , це пояснює користувачам, що буде зовсім не легко і вдарить по їх кишеням .

 4. А за який кошт сплачувати, якщо наприклад підприємство вимушено простоює бо нема заказів, заробітну плату ясне діло ніхто не видасть , та й дітей до школи треба за щось зібрати..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Квітня, Неділя
20 Квітня, Субота