<

Розпочався ямковий ремонт дороги з Нововолинська до Бужанки

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:09 | 7.09.2022 / Нововолинськ / , /
Перегляди
1313
/ коментарів 6

7-го вересня розпочався ямковий ремонт дороги, яка сполучає місто Нововолинськ з селами Бужанка та Бортнів Поромівської громади. БУГ неодноразово інспектував стан даного покриття, проте щорічно ями цього шляху сягають 4 сантиметри в глибину.

Рік тому уже проводили ямковий ремонт даної догори, але через рух вантажівок з шахти та великогабаритних автомобілів покриття псується надалі.

Дорога до Нововолинська з цієї місцевості пошкоджена вщент. Людям доводиться їхати автомобілем до міста пів години, оминаючи глибокі ями та вибоїни. Хоч покриття латають, та вантажівки не перестають їздити через дане сполучення.

Скільки ж протримається такий косметичний ремонт – невідомо, адже попереднього “латання” ям вистачило лише на декілька місяців.

Раніше жителі села Бужанка не пустили вантажівки, які їхали з шахти. Люди готові були перекривати проїжджу частину вантажівкам з породою, що постійно їздять та руйнують дорогу.

Зазначимо, згідно з чинним Державним стандартом України 3587-97, розміри ям не повинні бути більше 0,5 м² або 6 см в глибину. Всі ями, які більше хоча б по одному параметру, повинні бути усунені протягом 10-денного терміну (максимум).
коментарів: 6
  1. Ямки , НЕ ВАЖЛИВО хто освоює , освоював ДЕРЖ. БЮДЖЕТ , є встановленими пагорбами взамін ям !
    На машині МОЖЛИВО зручно , А ГА ВЕЛОСИПЕДІ ? Тим паче на розмітці ЯК ?

  2. Це пуста трата грошей. Там немає що латати, там потрібно нову дорогу вкладати з нуля.

  3. Знову хтось гарно заробить…
    По документації проведуть як взльотну полосу..

  4. Держстандарт на ямки. Ржач. Де ще таке можна почути як не у нас – що на дорогах припустимі ямки ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Липня, Субота