<

Розмітка нова, а звички — старі: у Нововолинську продовжують змінювати схему дорожнього руху

Цей запис опубліковано більш як рік тому
14:38 | 24.08.2022 / Нововолинськ / , /
Перегляди
3051
/ коментарів 13

На вулицях Нововолинська оновлюють дорожню розмітку. Мешканці незадоволенні, а водії продовжують порушувати правила паркування.

Нагадаємо, 23-го серпня у Нововолинську на вулицях Святого Володимира та Шахтарській змінили розмітку. Відтепер там по три смуги.

Нововолинці висловили незадоволення щодо цього. Говорять, що таке рішення зовсім недоцільне, їхати стало незручно. Також люди жаліються, що не зможуть заїжджати у двори будинків через суцільну (наприклад, повертаючи ліворуч), бо не скрізь є переривчаста, доведеться на перехресті розвертатись, їхати у зворотному напрямку, а тоді вже без порушення ПДР заїхати додому. Це стосується і виїзду, у деяких місцях можна тільки праворуч.

Нарікали вони й на стару розмітку, яку було видно, сьогодні вночі її вже замалювали. Мер пояснив, що це така технологія: спершу наносять нову розмітку, а потім вже зафарбовують попередню. Додав, що потрібно, щоб всі пам’ятали – місто для пішоходів, тоді для громадського транспорту, а тоді аж для водіїв.

Нова організація руху тепер і на проспекті Дружби та біля центрального ринку. Там також по три смуги. Сенс змін полягає у тому, щоб розвантажити вулиці міста: припаркувати авто можна буде у крайній правій, а смуга з суцільною лінією повинна бути вільною. Але водії все одно залишають свій транспорт з обох боків дороги.

Нагадаємо, вартість послуг з нанесення розмітки, згідно з договором на сайті «Прозор», становить – 899 989 грн. Виконавець – ТОВ “Трафік Менеджмент Груп”, яке зареєстроване у Львові.

Доповнено. Розробкою схеми дорожнього руху займалось ТОВ «Модуль-експерт». Вартість тендеру склала 176 500 грн.
коментарів: 13
 1. Не має собака що робити далі знаєте, для чого, город великий?затори? Зараз їдеші прозріваєш куда висрали бабки

 2. В Нововолинську не знайшлось таких”художників”? Нікому не захотілось мільйон заробити… Потрібно вивчити питання,чи відповідають наші триполосні дороги українським нормативам. І ще думка…а навіщо було викидувати мільйон перед зимою…? Не краще стоки на повороті 3-ї зробити? Чи біля базару?

 3. Витратили міліон на дурню, тепер будуть відбивати гроші з водіїв. Оце світова дурня!!!!

 4. Жах, дуже актуальні зміни на сьогоднішній день… хто цей безлад організував?

 5. А я думав що місто для всіх, а тут якісь гендерних з’являються, водій авто не буває пішоходом? Чи в нас нема культури пропускати пішохода?

 6. На вул. Святого-Волод. там по дві сторони потрібно зробити парковочні місця.

 7. Ця фарба що вони вимазали зникне через пару добрих дощів.
  Це всерівно що вапном накачати.
  А гроші підуть разом з фарбою в нікуди.

 8. Чергова бляха муха схема. Поліцаї мають роботу, і влада гроші відмила.
  А мер – якщо так як він казав що місто не для водіїв, а для мешканців і громадського транспорту, то чого сам на автомобілі їздить?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Лютого, Середа
20 Лютого, Вівторок