Про розгортання батальйону та завдання підрозділу: розповіли, як потрапити до військового резерву тероборони у Нововолинську
17-го лютого на сесії Нововолинської міської ради Сілецький розповів про головні завдання та функції роботи підрозділу територіальної оборони у місті.
Про те, як потрапити до підрозділу розповів в.о. командира батальйону територіальної оборони Андрій Сілецький.
Головне завдання батальйону – це захист населення і територіальної цілісності України, підтримання правового режиму військового стану та інші, що вказані у законі «Про основи національного спротиву».
На даний час підрозділ, що базуватиметься у Нововолинську за адресою вул. Нововолинська, 20 – ще формується. Проводиться необхідне виконання робіт щодо удосконалення приміщення та ремонт у кімнаті зберігання зброї.
Військовий резерв
Сьогодні штаб укомплектований на 70%, тому в.о. командира батальйону запрошує активне населення долучатись до служби у військовому резерві. Також у підрозділі є необхідність у людях, які мають офіцерські звання.
Укласти контракт про проходження служби у військовому резерві можуть громадяни України, віком від 18 до 57 років.
“Пріорітетом є люди, які пройшли військовий вишшкіл, військову службу, є учасниками бойових дій та мають військову спеціальність”, – додав Андрій Сілецький.
Для солдатів контракт укладається на 3 роки, для сержантів та офіцерів – 5 років.
За контрактом людина знаходиться на своєму робочому місці у цивільному житті, проте, коли є загроза надзвичайного стану – особи, що уклали дану угоду, повинні прибути на місце постійної дислокації протягом 24 годин.
“Вказаних мешканців забезпечать військовою формою та зброєю, що знаходиться у місці постійної дислокації. З ними проводитимуть навчання, залучатимуть на збори терміном не більше 30 днів у рік”, – зазначив командир батальйону.
Укладення контракту
Громадяни, які хочуть укласти контракт у військовий резерв, повинні підійти до територіального центру укомплектування – у якому і знаходитимуться на обліку.
За заявою, яка написана у довільній формі, людям видадуть витяг по службовому списку. По ньому командир батальйону зорієнтується, де особа проходила службу, яка у неї посада та військово облікова спеціальність.
Після вивчення кандидатури, у підрозділі тероборони громадянин підписує заяву, після чого збиратиме відповідний пакет документів.
Пакет документів:
- копія паспорту;
- копія ідентифікаційного коду;
- копії документів про народження, освіту, сімейний стан та свідоцтво про народження дітей;
- фотокартка 9*12;
- папка та конверт.
Фізичну підготовку прийматиме в.о. командира батальйону територіальної оборони Андрій Сілецький. У військовому комісаріаті кандидати повинні пройти медичний огляд та професійний відбір у психолога.
“Якщо була пройдена медична комісія протягом 5-ти років, тоді її проходити повторно не потрібно”, – сказав Андрій Сілецький.
Після вказаної вище процедури з громадянами укладається контракт на службу у військовому резерві. Один екземпляр контракту видається особі, вона ж отримує військову форму та знаходитиметься увесь час на зв’язку.
Забезпечення матеріально-технічної бази у підрозділі
Завершується ремонт у кімнаті зберігання зброї та режиму секретних органів.
Матеріальну допомогу було отримано від Володимира Дячука. Представники церкви Святої Трійці подарували підрозділу ноутбук. Дві одиниці техніки надала Нововолинська міська рада, також 5 одиниць комп’ютерів обіцяє район держадміністрації.
“Відсутній сканер, тому є проблема у зв’язку з керівником штабу. Також підрозділ потребує камер відеонагляду та сигналізації”, – додав командир батальйону.
До кінця тижня територіальна громада у Нововолинську буде забезпечена легковим автомобілем для швидкого реагування.
Оповіщення населення:
Питання щодо оповіщення населення у разі вторгнення підіймалось на зустрічі з головою держадміністрації. Під час незвичайної події стільниковий зв’язок одразу зникне, тому було поставлено завдання МНС провести огляд систем оповіщення.
“На даний час у Нововолинську працює лише одна сирена, тому голова держадміністрації прийняв рішення, аби мери міст та голови територіальних громад розглянули можливість забезпечення оповіщення через радіостанції та ретрансляцій”, – зазначив Андрій Сілецький.
Посилювати оповіщення можливо за допомогою органів влади, які сповістять територіальні громади за допомогою поліції та МНС.
яке ще вторгнення.., воно вже давно як відбулося)
А яка зарплата?
Платитимуть скільки?
Шоб потрапити до резерву, то як мінімум треба бути туніядцем на подобу тим, шо на світлинах штани протирають.
Бо мені між роботою і дописами на Бyзі тільки пару годин спати залишається
Всі беруть приклад з тебе
Всій країні між дописами і роботою нема часу спати, якщо нема віїни то не ґафіг гроші за бюджети тирити
‘бєздєльники’, туніядці та просто клоуни.
але при тому патріоти ! чи не ?
Не виключено що знаходяться і щирі патріоти але перважна більшість людей хоче мало того що боронити так ще й годувати своїх близьких. І далеко не тільки хлібом чаєм та мівіною
Ідіть ідіть, а потім коли дасте документи і буде призов в воінкоматі не відкрутитесь шо не може іти.
Влада хоче шоб люди жили в страху, спочатку коронавірус ( всі звикли), тепер шось нове ( наступ) а головні рішення за нашими спинами приймають( землю іноземцям віддали- всі забули. Чого? Бо не було кожен день в новинах цього).
Подумайте логічно Якшо війська під кордоном стоять вже місяці і тільки зараз говоримо наступ? Наступ був вже 14 році в Криму всі це пам’ятають і не треба кожен день в новинах нагадувати бо вже достало. Всім добра
Та тобі ,засцяному,що війна,що весілля….все одно з під спідниці жінчиної не вилізеш….
Ай да Боря , ай да шутнік та маладэц!) Не дарма за тебе люди голосували
Коментарі- гидота! Бот на боті сидить та ботом поганяе. Скільки платять, не відкрутитесь, це не волиняни пишуть, це хохли-запроданці. Волелюбиві українці вже готуються боронити свій дім, своїх дітей, батьків, свою країну. Будьмо гідними нашіх славних предків. Віктор з Херсону
Я місцевий і мені дуже соромно за цю всю нашу бидлоту, що тут таке пише. Ніколиб не подумав, щоб оберігати свою дитину, маму, бабусю, сусіда чи навіть квартиру, авто – питати: «Скільки ви мені за це будете платити?» , чи називати тих, хто буде оберігати те бидло – туніядцами чи алкоголіками.
ну, з Херсону, звісно, видніше…