Працівники нововолинського профтехучилища вкотре пікетують Волинську ОДА
Працівники Нововолинського професійно-технічного училища номер 1 знову намагаються вирішити проблему із фінансуванням освітнього закладу у Волинській обласній раді.
Протест розпочався сьогодні,19 травня, близько 9-ї години ранку біля будівлі обласної ради.
Понад 30 представників зібралося біля входу в ОДА.
Голова Волинської облради Ігор Палиця,який саме йшов на роботу, обговорив проблемне питання із освітянами.
Він зазначив, що на сьогоднішньому засіданні проблему не вирішать, адже усі залишки вже розподілені.
“Якщо хочете, можете прийти на сьогоднішнє засідання сесії обласної ради “, – доповнив Ігор Палиця.
Голова Волинської облради запевнив,що зможе зустрітися із працівниками Нововолинського ПТУ завтра,або у понеділок, 23-го травня. На цю зустріч, запевнив, запросить також фахівців, разом із якими зможуть попрацювати над цим проблемним питанням.
Директор Нововолинського ПТУ номер 1 Валентина Приступа підкреслила,що заробітної плати немає з березня цього року.
Також вона розповіла і про проблему із перереєстрацією ПТУ. “Заявку на перереєстрацію училища ми подали ще першого лютого,але досі відповіді немає”, – зазначає Валентина Іванівна.
На засіданні бюджетної комісії,яка відбулася вчора, 18-го травня, Валентині Приступі повідомили, що з 1 вересня Нововолинське училище буде перереєстроване.
Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця на завершення розмови зазначив,що аби не переривати порядок денний сесії облради, після розгляду перших 9-ти питань, депутати обласної ради займуться питанням Нововолинського ПТУ №1.
Олена Анатоліївна Лешко, викладач суспільно-історичних наук Нововолинського ВПУ номер 1 повідомила,про ситуацію,яка склалася в освітньому закладі:
“Вже звільнилися 4 майстри і двоє викладачів. Одна людина, на жаль, померла, і ми навіть не маємо коштів,щоб виплатити посмертні гроші для сім’ї майстра,який працював у нашому закладі!
У червні закінчується навчання. Випускних, які мають виплачуватися у розмірі 20-ти тисяч гривень, зрозуміло,що не буде,адже грошей зовсім немає. Міська влада нас “відфутболює”, і ситуація по-суті не вирішена”,- повідомила викладач правознавства Нововолинського ПТУ №1 Олена Лешко.
“Ситуація вибухова! На правду,не знаю,якими силами ми ще втримуємо дітей,які відвідують навчальний заклад…”- додала Олена Лешко.
За її словами, податки до Нововолинського міського бюджету постійно сплачувалися: “У 2015-му році податок сягав близько 2-х мільйонів гривень”.
Олена запевняє: ” Місто нас підтримує, не підтримує нас міський голова, який запевняє, що училище не належить до Нововолинська,адже знаходиться у селі Будятичі,Іваничівського району”.
Викладач ПТУ припускає: “Сьогодні відбувається конфлікт між Гунчиком, Палицею і намим міським головою Віктором Сапожніковим, які не можуть дійти ніякої згоди і прийняти єдине рішення. Заручниками цього конфлікту стали 2 училища: 11-те училище, і Нововолинське вище професійно-технічне училище номер 1, а це учні, 1000 студентів та близько 200 викладачів.
Ужас!! Хто голодний – Кліндухов – 70 років, Пик, Приступа, Мельник, Селещук…. давно за 60 – пенсіонери? Вже б не позорились би. Кліндухов стільки хабарів набрався, що до 100 вистачить.Лешко молодець!!!
Це точно. Шахтарі постійно А Кліндухова знаю, мене вчив, хабарник – краска, бумага робота на дачі, його давно вже треба гнати з того училища. А скільки сумок носили на екзамени. Пенсіонерам відпочинок, а не бастувати, мають здоров”я їздити по Луцьках, на буряк зароблять.
Шановні, депутати обласної ради, ви мені не указ. Педагогів і шахтарів я і далі буду використовувати в своїх особистих цілях. Сам буду продовжувати організовувати автобуси на сесії облради. І, взагалі, почитайте спочатку “Закон про місцеве самоврядування”
Шахтарів потрібно возити, а цих пенсіонерів завізіть на просапку буряка, особливо Приступу і Кліндухова, щоб відчули смак настоящих грошей.