Пожежні авто, дрони та рації: з міста-партнера Крайльсгайм передали потужну допомогу у Нововолинськ
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/image_2022-09-29_11-18-42.png)
Міський голова Нововолинська Борис Карпус побував у польському Білгораї. Завдяки меру Янушу Рослану вдалося зав’язати партнерські стосунки з німецьким містом Крайльсгайм.
Вони передали Нововолинську потужну гуманітарну допомогу на суму понад 50 тисяч євро. Зокрема, три пожежних автомобілі, 20 дронів і рації, повідомляє Карпус у фейсбуці.
За словами мера, усе відправляють на передову нашим військовим. Від Білгорая вчергове отримали велику партію продуктів харчування, які теж поїдуть нашим Захисникам.
“З першого дня війни й до сьогодні ми відчуваємо підтримку наших міст-партнерів. Це дуже цінно. Я дякую очільникам і громадам цих міст за допомогу, за прихисток українців і за сильне дружнє плече”, – йдеться у дописі.