<

Потреби дітей з інвалідністю не врахували: Нововолинську владу просять дозволити дооблаштувати майданчик у парку

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:58 | 29.07.2020 / Нововолинськ / , /
Перегляди
12
/ коментарі 4

Помічник народного депутата Ігоря Гузя, кандидат у мери Нововолинська Борис Карпус разом із членами громадської організації «Світ для дітей» звернувся до представників міської влади з проханням дати дозвіл на дооблаштування дитячого майданчика у міському парку культури та відпочинку.

Своє відео звернення він розмістив на офіційній сторінці у фейсбуці, – передає Нововолинський інформаційний портал.

Як наголосив Борис Карпус, у цьому парку нещодавно облаштували дитмайданчик, однак без урахувань потреб дітей з інвалідністю.

“Ми звертаємося до місцевої влади, аби вона дала дозвіл та посприяла у встановленні елементів для дітей з інвалідністю. Бо, на жаль, це єдине публічне місце у Нововолинську, де є такий майданчик, але тут не мають можливості займатися батьки з дітьми з інвалідністю”, – повідомив Карпус та зауважив, що таке звернення вже було написане від членів ГО “Світ для дітей”.

Також Борис Карпус зазначив, що посприяє тому, аби придбати необхідні для дитмайданчика елементи, а від міської влади потрібен лише дозвіл на їх облаштування.

“Зрештою, якщо влада виявить бажання придбати й інші елементи, ми будемо тільки раді”, – додав Карпус.

“У дитинства немає інвалідності”, – підсумувала голова ГО Юлія Буденчук.
коментарів: 4
  1. Хто Віктор Борисович ? Він ліпше на дорогах за ті гроші нікому не потрібних лежачих поліцейських з асфальту наліпить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Лютого, Середа