<

Підприємця з Волинської області підозрюють у привласненні понад 200 тисяч бюджетних коштів на ремонті укриттів у Нововолинську

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:41 | 17.02.2023 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
5406
/ коментарів 6

Волинського підприємця підозрюють у привласненні бюджетних коштів на ремонті укриттів у Нововолинську. На підставі підроблених документів понад 200 тисяч гривень були перераховані із бюджету на його рахунки.

Про це повідомляє прокуратура Волині.

За даними слідства, підприємець у березні та травні 2022 року, згідно із укладеними із одним із комунальних підприємств Нововолинської міської ради договорами, зобов’язався відремонтувати дві захисних споруди цивільного захисту у Нововолинську.

У подальшому він вносив у акти приймання-передачі наданих послуг завідомо неправдиві відомості про обсяг та вартість виконаних робіт, а також підписував ці акти.

Підприємцю повідомили про підозру у привласнені чужого майна, вчиненому за попередньою змовою групою осіб в умовах воєнного стану, а також у видачі та використанні завідомо підроблених документів.

На підставі підроблених підприємцем документів кошти у сумі  понад 200 тисяч гривень були перераховані із бюджету на його рахунки.

Триває досудове розслідування.




коментарів: 6
  1. Цей підприємець повинен служити в армії а не грабувати державу ,чи армія для бідноти ,а все бидло на броні.

  2. А акти виконання робіт? На основі чого виплачувались гроші? Хто з чиновників мерії підписував? Якось дуже все зв’язується з відмовами від посад заступниць мера….

  3. Такі “підприємці” з низів і до МО є ганьбою нашої країни у світі. Це не підприємці, а просто мародери. Наживаються на життях людей. Вони – ганьба нації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Липня, Середа