<

Підприємці-спрощенці Нововолинська перерахували 43 мільйони гривень єдиного податку

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:16 | 23.01.2023 / Нововолинськ / , /
Перегляди
249
/ Коментарі відсутні

Господарюючі суб’єкти-спрощенці Нововолинська впродовж 2022 року сплатили до міського бюджету 43 мільйони гривень єдиного податку.

Надходження єдиного податку в місті на 11,7 відсотка перевищують показники 2021 року, повідомляє державна податкова служба Волині.

Найбільшу суму надходжень єдиного податку до бюджету громади сплатили підприємці – фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування в Нововолинську. Їх внесок – майже 39 мільйонів гривень єдиного податку. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету понад 3,4 мільйона гривень єдиного податку. За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет на 770 тисяч гривень єдиного податку.

У податковій службі нагадують, що єдиний податок зараховується до місцевого бюджету. Тобто, використовується органами місцевого самоврядування для забезпечення функціонування об’єктів критично важливої інфраструктури. А це означає, що кожен платник долучаються до спроможності громад самостійно фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Успішна протидія військовій агресії ворога вимагає бездоганної податкової дисципліни. Тож, ДПС просить усіх платників, які провадять діяльність, своєчасно перераховувати передбачені законом податки до бюджетів усіх рівнів. 

Нагадаємо, що представникам підприємництва податкова служба пропонує зручний та сучасний дистанційний формат спілкування та звітування через Електронний кабінет.

“Щодо фізичних осіб, які раніше здійснювали підприємницьку діяльність без сплати податків, то саме зараз можна скористатися правом на податкову амністію”, – нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

До 1-го березня 2023 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, детальну інформацію можна отримати на сайті.




Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 Травня, Середа