<

Підприємці Нововолинська сплатили майже 39 мільйонів гривень податків до міського бюджету

Цей запис опубліковано більш як рік тому
20:15 | 7.02.2023 / Нововолинськ / /
Перегляди
289
/ коментарі 2

Господарюючі суб’єкти-спрощенці міста Нововолинська впродовж 2022 року сплатили до міського бюджету 43 мільйони гривень єдиного податку. Надходження єдиного податку в місті на 11,7 відсотка перевищують показники 2021 року.

Про це повідомляє пресслужба управління ДПС Волині.

Найбільшу суму надходжень єдиного податку до бюджету громади сплатили підприємці – фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування в Нововолинську. Їх внесок – майже 39 мільйонів гривень єдиного податку.

Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету понад 3,4 мільйона гривень єдиного податку. За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет на 770 тисяч гривень єдиного податку.

У податковій службі нагадують, що єдиний податок зараховується до місцевого бюджету. Тобто, використовується органами місцевого самоврядування для забезпечення функціонування об’єктів критично важливої інфраструктури. А це означає, що кожен платник долучаються до спроможності громад самостійно фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Успішна протидія військовій агресії ворога вимагає бездоганної податкової дисципліни. Тож, ДПС просить усіх платників, які провадять діяльність, своєчасно перераховувати передбачені законом податки до бюджетів усіх рівнів. 

Нагадують, що представникам підприємництва податкова служба пропонує зручний та сучасний дистанційний формат спілкування та звітування через Електронний кабінет.
коментарів: 2
  1. Цікаво у скільки разів сума виросте після того як е-квитки запровадять

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 Лютого, Четвер
28 Лютого, Середа
21:25
8
1
«Вибори та ІПСО» - Тарас Завгородній