<
Інші розділи

Переселенці у Нововолинську: як змінилась кількість населення у місті з початку воєнних дій

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:40 | 16.03.2022 / Нововолинськ / , /
Перегляди
4120
/ Коментарі відсутні

Станом на 16-те березня у Нововолинській громаді зареєстрували 5312 переселенців, які прибули з різних куточків України.

Як повідомили БУГу працівники гуманітарного штабу Нововолинськ Help, зараз у місті перебувають 4833 людини, які були вимушені покинути домівки. 479 біженців уже виїхали з міста.

Як розповіла БУГу заступниця міського голови Вікторія Скриннік, переселенці здебільшого обирають приватне житло. У приміщенні Нововолинського будинку спорту провели ніч лише троє осіб, тому місто надалі приймає охочих.

“З власниками квартир, які переїхали закордон, ми підтримуємо зв’‎язок, аби надати в оренду житло бажаючим. Допомогу у поселенні надають також релігійні осередки та сиротинці”, – додала Вікторія Скриннік.

Чимало вільних місць наявні у приміщенні Нововолинського будинку спорту, де є усе необхідне для проживання – місце для сну, душ з гарячою водою, вбиральня та інше. Надалі планують поселяти охочих у дитячі садочки.

Волонтер та депутат Нововолинської міської ради Марина Єлева зазначила, що на рахунок проживання у нашому місті звертаються особи, які прибули з Харкова, Києва, Маріуполя та Бердянська.

За детальнішою інформацією просять звертатись у Центр допомоги переселенцям за адресою – Проспект Перемоги, 5 (приміщення СОК «Шахтар»).

У Нововолинську людям надають усе необхідне – харчування, іграшки для діток та одяг. Мешканці нашого міста гостинно допомагають своїми силами у разі потреби, даруючи меблі, візки для малюків, посуд та побутову техніку.

Нагадаємо, що для осіб, які внаслідок воєнних дій покинули свої оселі та приїхали у Нововолинську громаду працює чат-бот Нововолинськ SOS.

Тут людям можуть надати актуальну інформацію щодо роботи центру прийому переселенців, зареєструвати у центрі, подати заявку про потребу в оселі, речах та їжі, проінформувати про контакти установ міста та прийняти допомогу громаді тощо.

Окрім вище зазначеного, роботу розпочав «банк одягу» для переселенців у Нововолинському ліцеї №1, де внутрішньо переміщенні особи можуть взяти собі необхідні речі.

Дітки переселенців також мають можливість навчатись у Нововолинських ліцеях у дистанційному форматі. Для цього потрібно звернутися до найближчого закладу освіти та написати заяву. 

Додаткову інформацію щодо освітнього процесу можна отримати за телефоном управління освіти: 03344 3-16-06.




Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Листопада, Понеділок