<

[ОНОВЛЕНО] У Нововолинську відбулась перша сесія новообраної міської ради: мер зачитав присягу, а депутати отримали посвідчення

Цей запис опубліковано більш як рік тому
14:40 | 20.11.2020 / Нововолинськ / /
Перегляди
35
/ Коментарі відсутні

20-го листопада у Нововолинську відбулось засідання новообраної міської ради. На сесії представили нового мера Бориса Карпуса та видали посвідчення новообраним депутатам.

Трансляцію із засідання можна переглянути за посиланням.

Пленарне засідання розпочалось з дискусії з головою ТВК, оскільки не всіх депутатів територіальна виборча комісія встигла зареєструвати.

Як розповів у коментарі БУГу голова Нововолинської ТВК Віктор Порплиця, із 34 депутатів, які увійшли до нового складу мерії, зареєструвалися до початку першої сесії 28. Двоє із них були відсутні з поважних причин. Ще шестеро не принесли документи для реєстрації завчасно, щоб їх встигли зареєструвати на першу сесію, розповів голова ТВК.

«Вони мають право думати 20 днів після оголошення офіційних результатів виборів, а ми маємо 5 днів на прийняття рішення з моменту прийняття заяви», – зауважив Порплиця.

Незареєстровані депутати висловили своє обурення Віктору Порплиці, адже вони не можуть увійти в повноваження депутатів, разом з іншими отримати посвідчення, скласти присягу й приймати активну участь в сесії.

Віктор Порплиця, у свою чергу, запевнив, що в кандидатів було доволі часу, аби подати свої документи в ТВК і зареєструватися, але вони чомусь відкладали це до останнього.

Оскільки на засіданні присутніми були 26 депутатів, які встигли зареєструватись, а це більшість, то відповідно кворум був і сесію все ж розпочали. Новий мер Борис Карпус та депутатський корпус склали присягу та отримали посвідчення.

Новими депутатами Нововолинської міської ради стали:

 1. Оксана Аксьонова;
 2. Богдан Бадзюнь;
 3. Віталій Бадзюнь;
 4. Інна Вихор;
 5. Руслан Влодарчик;
 6. Марина Єлева;
 7. Надія Жук;
 8. Валентина Журавська;
 9. Інна Іщук;
 10. Вадим Киричук;
 11. Мар’ян Купа;
 12. Микола Лукашук;
 13. Магомед Магомаєв;
 14. Валерій Мних;
 15. Яна Никитюк;
 16. Галина Панафідіна;
 17. Олександр Пашко;
 18. Ольга Попіка;
 19. Віктор Ромашевський;
 20. Вікторія Скриннік;
 21. Вячеслав Спиридонов;
 22. Ігор Тимощук;
 23. Володимир Томчук;
 24. Сергій Трофимчук;
 25. Юрій Фіц;
 26. Роман Чорний;
 27. Володимир Шаповал;
 28. Олена Шаповал.

Наступне пленарне засідання, на якому повинні призначити нових секретаря, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету та затвердити персональний склад виконавчого комітету, відбудеться у вівторок 24-го листопада.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 Червня, Субота