<

Новий автомобільний ПП, будівництво залізничної колії: мер Нововолинська та керівник індустріального парку зустрілись із заступником Мінфіну

Цей запис опубліковано більш як рік тому
20:38 | 24.03.2023 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
5440
/ коментарів 6

Керівник індустріального парку Олександр Бондаренко разом і мером Нововолинська Борис Карпус зустрілися з заступником міністра фінансів Олександром Кавою. Обговорили інфрастурутурно-логістичні питання, вирішення яких допоможе розвивати не тільки місто та Індустріальний парк NOVO, але і весь Волинський регіон.

Про це повідомив Олександр Бондаренко у фейсбуці.

В першу чергу, говорили про відкриття нового автомобільного пункту пропуску з Польщею, а саме Млинище-Сліпче (робоча назва). Також обговорюють будівництво з міста та приєднання маршруту до існуючої залізничної колії (через Амбуків) для збільшення пропускної здатності експортних вантажів залізницею до ЄС.

Вирішення всіх цих питань необхідне для розвитку Волині, як індустріального та логістичного хабу. Це надасть змогу збільшити обсяги загальноукраїнського експорту. В рамках ухваленої стратегії Кабміну щодо збільшення транскордонних переходів.
коментарів: 6
  1. Антуан_Бордюра(екс Міністр одного із Міністерств України) :

    Молодці!! Вже давно пора!! Але, взагалі, то це була моя ідея розвивати весь Волинський Регіон.

  2. А яке відношення Нововолинськи індустріальний парк має до державних питань?… Таких,як ПП і залізниця…. І чи можна кусок поля називати індустріальним парком?

  3. Був міським головою, а став мером. Цікаво, у Нововолинську вже є мер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 Квітня, Субота