Нововолинський ЦПТО вітатиме військовослужбовців пиріжками та солодкими енергетиками
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/305457974_538881248043507_6549248249214772248_n.jpg)
Вихованці та педагоги Нововолинського центру професійно-технічної освіти виготовили до Дня Захисника та Захисниці України пиріжки та солодкі енергетичні батончики для військових.
Про це повідомляють на сторінці навчального закладу у фейсбуці.
«Сьогодні ці смаколики підготували до відправки нашим воїнам, зокрема тим, які проходять реабілітацію в лікарні, що у Боголюбах біля Луцька», – йдеться у повідомленні.