<

Нововолинському ЦПТО – 70 років: у навчальному закладі відзначили ювілей

19:00 | 28.11.2023 / Нововолинськ / /
Перегляди
942
/ коментарі 4

28-го листопада навчальному закладу «Нововолинський центр професійно-технічної освіти» виповнилось 70 років. Урочистості пройшли у затишній залі, де присутні мали змогу особисто привітати дружній колектив ЦПТО, а також побажати педагогам і студентам досягнень та успіхів в майбутніх професіях.

На захід з нагоди 70-річчя ЦПТО завітало багато почесних гостей, серед яких, нардеп Ігор Гузь, його помічник, депутат облради та голова наглядової ради центру Андрій Бокоч, голова Волинської облради Григорій Недопад, депутат облради та випускник ЦПТО Юрій Сиротюк, духівництво, представники Володимир-Волинської районної держадміністрації та Нововолинської і Поромівської громад.

Як розповіла директорка Нововолинського ЦПТО Валентина Приступа, за весь час існування у стінах Центру профтехосвіти здобули освіту понад 60 тисяч осіб, навчальний заклад розпочав свою роботу ще у 1953-му році на базі гірничопромислової школи міста Нововолинськ. У 1962-му Нововолинську ГПШ N° реорганізували в Нововолинське ПТУ N°20, пізніше у МПТУ N°1.

Нововолинські середні професійно-технічні училища N°1 і N°3 були реорганізовані та обʼєднані в Нововолинське ПТУ N°1. У 2003-му році професійно-технічне училище реорганізували у Нововолинське вище професійне училище, а 2017-го – створили Нововолинський центр професійно-технічної освіти.

Нардеп Ігор Гузь зазначив, що вражений кількістю учнів, котрих протягом 70-ти років навчали справжні професіонали. Для того, щоб заклад розвивався, народний депутат спільно з активом району втілили чимало проєктів.

“Різні викладачі та різні епохи – увесь тернистий шлях пройшов навчальний заклад протягом багатьох років. Понад 60 тис. учнів випустились з навчального закладу. Я та моя команда завжди йде до вас на зустріч, я впевнений, що ми надалі будемо досягати успіху у спільній роботі”, – звернувся Ігор Гузь до колективу ЦПТО.

Праця викладачів та учасників освітнього процесу побудована на основі розвитку життєвих компетентностей, знань галузі та соціалізації здобувачів освіти. У ЦПТО створено Навчально-практичний центр сервісного обслуговування для професій громадського харчування, швейного виробництва та сфери побуту, автомобільного транспорту та електротехнічного виробництва.

Нагадаємо, що у 2023-му році тут відкрили нові лабораторії для майбутніх кухарів і пекарів. У лабораторію закупили сучасну техніку для удосконалення практичних знань та забезпечення високого рівня навчання студентів.

Цього ж року відбулось відкриття скверу пам’яті загиблим випускникам Нововолинського ЦПТО. Предстоятель ПЦУ Епіфаній під час дводенного візиту на Волинь освятив стелу на території навчального закладу у селі Будятичі.
коментарів: 4
  1. ГПШ в Будятичах (нинішнє НЦПТО), в 1953 році постало (частково) в спорудах і будівлях прикордонної застави НКВД, у тім числі й катівнях, де по звірячому проводили допити членів ОУН та вояків УПА. Для цієї мети були конфісковані дві сільські хати місцевих мешканців, яких разом з дітьми вивезли до Сибіру, як ворогів народу.

  2. Вітаю НЦПТО з Ювілеєм ! Радію його сучасним успіхам і щиро бажаю їх і надалі ! Але здивована і обурена відсутностю на урочистостях з нагоди Ювілею Віктора Борисовича Сапожнікова , який на посаді міського голови роками ( ! ) допомагав і сприяв училищу мати сучасний статус , вигляд і базу ! Не запросили ? ! Вдячность не притаманна керівництву ?!
    Ганьба !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Червня, Вівторок