Нововолинська футбольна команда привезла перемогу з міжнародного турніру в Польщі
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2018/07/36594230_802816436581537_5982786720595181568_n.jpg)
Футбольна команда з Нововолинська отримала перемогу в 19-му міжнародному турнірі з футболу Old Stars Bilgoraj 2018, який відбувся у Польщі 30-го червня.
Про це повідомив депутат Нововолинської міської ради Богдан Бадзюн, який також брав участь в змаганнях, на своїй сторінці в фейсбук.
Серед футболістів Нововолинської команди – любителі футболу у віковій категорії 35+.
“За кубок в місті Білгораї також змагалися команди з Угорщини, Словаччини та Польщі, та перемогу у важкому протистоянні здобула команда з міста Нововолинська”, – розповідає Бадзюнь.
Він також додає, що в серпні, на День Міста, мають приїхати до Нововолинська команди з Польщі та Словаччини на турнір по футболу серед любителів у відповідній віковій категорії.
на першій фоткі тіп з пивом)) жесть! фестиваль пива чи що…….
о! Хєля, вітаю))