<

«Нововолинськ потребує змін»: у прямому ефірі телеканалу «Аверс» говорили про перспективи розвитку міста

Цей запис опубліковано більш як рік тому
09:59 | 25.06.2020 / Нововолинськ / , , , /
Перегляди
28
/ коментарі 24

У прямому ефірі телеканалу «Аверс» говорили про перспективи розвитку Нововолинська. Борис Карпус, громадський діяч та помічник нардепа Ігоря Гузя розповів, що місту потрібні зміни, адже влада Нововолинська «провалила» багато завдань.

Головні тези ефіру: “У місті потрібні зміни давно, вони назріли, ми це відчуваємо, бо вже далі так не можна. Рівень злочинності, який є в Нововолинську, рівень екології, забрудненості… Нема нормального парку, відпочинкових зон… Більше 30 років при владі один і той самий міський голова і видно, що він не задовольняє територіальну громаду міста”, розповів на офіційній сторінці Борис Карпус у фейсбуці.

Влада Нововолинська провалила довіз медиків на роботу у період карантину, вважає Карпус.

“Медики не змогли потрапити на своє робоче місце. Судячи з перепалки міського голови Сапожнікова з головами Поромівської і Литовезької ОТГ, вони не змогли домовитися про перевезення людей… Шкільний автобус громада виділяла, але на другий місяць карантину всі побачили, що медиків не довозять. Це можна було вирішити одним постом у Фейсбуці – створити волонтерський рух. Просто міська влада не захотіла. І це такі рішення, які лежать на поверхні”.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=141847210817830&id=104027567933128

У Нововолинську немає бюджету участі, сказав Карпус. Він зазначив, що в інших містах обласного значення вони є.

“Там люди можуть своє бачення розвитку міста втілити в життя, а ми – ні”.

Щодо дієвості системи відеоспостереження Нововолинська, то гість студії назвав її недосконалою, адже не зрозуміло, хто повинен її обслуговувати.

Немає системності не тільки в підході до окремих питань, а й до розвитку інфраструктури. Нововолинську потрібен стратегічний план розвитку, впевнений Карпус.

“Стратегічне планування – моя улюблена тема, бо я навчався у Польщі десять років тому і писав наукову роботу, порівнюючи стратегічне планування Польщі і які виклики вона ставить перед Україною. Чотири роки працював в управлінні економічної політики та інвестицій. І весь цей період намагався донести думку, що нам потрібен стратегічний план розвитку міста, щоб зрозуміло було, куди ми рухаємось”.
коментарів: 24
 1. Зміни різні бувають. Бувають на краще, але частіше бувають на гірше. Всі хто до владного корита рветься зміни обіцяють, а потім людям ще гірше роблять

  • Двічі депутат міської ради, що діяв ефективно. Молодь і підприємців спитай.

 2. Ігор Гузь – молодий перспективний політик. Але, ой не на того кандидата він ставку поставив… Серед знайомих людей, молодих, амбіційних та підприємливих людей – тих які готові були голосувати “проти” нинішньої влади, на жаль думки змінились((( Борис хороша людина – але не той лідер, який потрібний нашому містечку

 3. На скiльки вiдомо, Б.Карпусь належить до партii Слуг народу (хоча на сьогодняшнiй день невiдомо якому народу вони служать). Панi Третьякова з цих слуг вiдкрито розповiла, якi плани по зменшенню населення нашоi Украiни в планах цiеi партii. Закон про розпродаж нашоi землi та iншi вироки нашому народу… – НI !!! Особисто я не довiряю цiй партii. До Бориса Карпуся немаю негатива, Але ж вiн вiд партii, в якоi немае навiть програми розвитку держави, тiльки програми по скороченню бюджету та народу Украiни.

  • партія це виконавець..замовники дають кредити… щоб щось змінилося, треба міняти на ті партії які рекомендують говорити з “редиторами” “пожощє”(а не лягати під них))) а це як нам відомо або “східно-орієнтовані” або “центристи”(там хап і там хап)))

  • Вам так дорогий наш любитель премій? Оплачуйте його примхи далі. Місту потрібні зміни!

 4. А як гарно повключались промерькі писаки!
  Боїтесь?
  Ну і правильно робите)))
  Боря, рви то кодло!

  • забув добавити “проросійські,прокремлівські і пропутінські”)))))))…. ти думаєш,що крім твого товариша, Бориса і сапога, в Нововолинську не має гідних кандидатів на мера??????????

 5. Боріска,це не твоє.Одумайся,покайся,по сповідайся і будеш дивитися на життя тверезо.

  • До Ласкевича. Я не сторонник незмiнного мера. Але особисто для мене нi Карпусь, нi А.Бадзюнь не е тими, кому хотiлося довiрити керувати мiстом. Не треба всiх пiд одну гребiнку “промерських писак” заносити

    • Хай Бог боронить наше місто від злодіїв, популістів, і таких як ти кремлеботів.

     • То ти вже чемодани зібрав?
      Якшо Бог насправді візьметься боронити місто, то ти першим до свого хазяя-путлєра поїдеш

 6. Все сказав правильно.
  А якщо подивитись на коментарі, то не дивно, що місто обрало Зеленського і має пятикратного мера.

 7. Да народ з таким мишленням ви ще довго будете жити на дні, тут є перспектива а ви її ганите, розумію що ще мерські гавномети, а прості мешканці, вам 25років не вистачило???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Лютого, Середа