<

Нововолинець став начальником управління у справах молоді та спорту Волинської ОВА

Цей запис опубліковано більш як рік тому
23:12 | 19.06.2022 / Нововолинськ / , /
Перегляди
2806
/ коментарі 2

У Волинській обласній військовій адміністрації представили нового начальника управління у справах молоді та спорту Олександра Хвіщука з Нововолинська.

Відрекомендувати новопризначеного очільника завітав заступник голови Волинської ОВА Юрій Гупало. Про це  повідомили на сторінці управління у фейсбуці.

«Вітаємо нового керівника та бажаємо йому успіхів, вірних рішень та плідної роботи у галузі молоді та спорту», – йдеться у дописі.

Довідково: Олександр Хвіщук із 1998 р. до 2009 р. навчався в Нововолинській ЗОШ І−ІІІ ступенів № 3, яку закінчив із золотою медаллю. У 2009−2014 рр. навчався на факультеті філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Науково-педагогічний шлях розпочав 2014 року. Закінчив аспірантуру, захистив дисертацію, здобув науковий ступінь кандидата філологічних наук (доктора філософії) зі спеціальності 10.02.01 – українська мова. Працював учителем зарубіжної літератури Луцької спеціалізованої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 та викладачем української мови й літератури Технічного коледжу Луцького НТУ.
коментарів: 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Липня, Четвер