<

«На щиті» до Поромівської громади повертається Герой Микола Волчанюк: мешканців закликають гідно зустріти захисника

12:42 | 1.06.2026 / Нововолинськ / / Коментарі відсутні

2-го червня «НА ЩИТІ» до рідного дому повертається Захисник України, житель села Осмиловичі Поромівської громади — Волчанюк Микола Сергійович, 1986 року народження.

О 10:00 із міста Володимир вирушить жалобний кортеж із тілом полеглого воїна, повідомив очільник громади Олег Савчук.

Закликаємо усіх небайдужих, орієнтовно о 10:30 долучитися до «живого коридору» шани при в’їзді у місто Нововолинськ, аби гідно зустріти воїна, який віддав своє життя за Україну.

Об 11:15 біля рідного дому Героя за адресою: село Осмиловичі, вулиця Перемоги, 44, відбудеться коротка заупокійна молитва.

О 12:00 у Свято-Миколаївському храмі села Стара Лішня розпочнеться чин похорону та спільна молитва за упокій душі воїна.

Опісля жалобний кортеж вирушить до місцевого кладовища в селі Осмиловичі, де Герой знайде свій вічний спочинок.

Закликаємо усіх мешканців громади долучитися до прощання та гідно вшанувати пам’ять нашого Захисника, який віддав найдорожче — своє життя — за Україну, її свободу та майбутнє.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Червня, Понеділок