<

На Кубку Європи з кіокушин-кан карате спортсмени з Нововолинська посіли призові місця

10:39 | 3.12.2018 / Нововолинськ / /
99

24-25 листопада у Варшаві проходив третій відкритий Кубок Європи з кіокушин-кан карате версії «World kyokushin budokai» у двох розділах: «куміте» та «ката». Нововолинські спортсмени привезли нагороди за друге та третє місце у змаганнях.

У Кубку Європи участь спортсмени з 19 країн. Близько 600 каратистів  різних вікових категорій боролися за нагороди. Україну на цьому чемпіонаті представляли кілька федерацій.

Взяли участь і шість спортсменів «Волинської обласної федерації Кіокушин-Кан карате до» – 5 з Нововолинська та один з Володимира Волинського, віком від 8-ми до 15-ти років.

15-річна Олександра Мелешко з Нововолинська посіла друге місце, а 13-річна  Анастасія Дубенюк з селище Благодатне – третє.

“Важливо, що діти виступають на змаганнях такого рівня. Незважаючи на велику конкуренцію, вони продемонстрували гідний рівень підготовки і посіли високі призові місця.”, – зазначив керівник Нововолинського клубу з кіокушин-кан карате «Ірбіс НВ» Віталій Нестерович.