<

На будівництво треба 10 мільйонів: Нововолинський коледж досі не має укриття

17:39 | 29.11.2023 / Нововолинськ / , /
Перегляди
876
/ Коментарі відсутні

Нововолинський електромеханічний фаховий коледж потребує будівництва укриття, оскільки в закладі навіть немає підвальних приміщень, які можна було б використовувати для цих потреб.

Про це стало відомо під час бюджетних слухань у Волинській облраді у вівторок, 28 листопада, пише ВСН.

Як розповів директор коледжу Олександр Танасієнко, критична потреба закладу – будівництво укриття. 

«Якщо мої колеги розповідали, що потребують ремонту укриттів, то в нас вони взагалі відсутні, у нас немає навіть підвальних приміщень», – каже він.

З його слів, коледж наразі уклав договір з дошкільною установою, яка розташована поруч і ще з одним підприємцем. 

«Ми просили про виділення коштів в міської влади і вони нам зробили укриття на 100 квадратних метрів. Є ще друге укриття – магазин підвального типу, власниця – наша випускниця – дозволила студентам перебувати на період тривог. Але наразі з 250 квадратних метрів ми маємо можливість використовувати лише 120, бо інша частина здається в оренду. Якщо з різних причин ми не зможемо використовувати ці два укриття, то в нас взагалі не буде ніяких», – зауважив Олександр Танасієнко.

Загалом в коледжі – близько 600 учнів та працівників, чиє безпечне перебування треба організувати. Зі слів директора, коледж вів перемовини з фахівцями підприємства «Волиньпроект» щодо вивчення можливості збудувати укриття. 

Територія коледжу дозволяє звести укриття хоча б на 120-130 місць. Але лише проєктно-кошторисна документація вартуватиме 400 тисяч гривень. Саме ж будівництво коштуватиме до 10 мільйонів. До слова, наразі регіони очікують на субвенцію з держбюджету на будівництво укриттів для закладів освіти, проте у випадку коледжу, аби претендувати на ці фінанси, треба мати ПКД.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Липня, Субота