<

Мешканців Нововолинської громади просять долучитися до обговорення програми розвитку культури

19:22 | 24.03.2023 / Нововолинськ / , /
Перегляди
685
/ 1 коментар

Жителів Нововолинська та населених пунктів громади просять долучитися до обговорення програми розвитку культури Нововолинської громади.

Програму розроблено в рамках проєкту “Культурний шлях”, яку реалізує Агенція регіонального розвитку Прибужжя. Її можна переглянути та висловити свої побажання та зауваження. Про це йдеться на сайті Агенції.

Програму розвитку культури Нововолинської громади розробляли протягом трьох місяців. Над нею працювали активні жителі громади, представники галузі культури та влада. Допомагала усе робити правильно експертка, директорка фестивалю “Фронтера”, Елла Яцута.

Під її модерацією ми провели кілька засідань робочої групи. Також в рамках проєкту ця група їздила переймати досвід культурних ініціатив до Луцька. Там спілкувалися з авторами таких локальних ініціатив.

“Проаналізувавши всі напрацювання, нам вдалося втілити їх в один документ.

Тепер справа за мешканцями громади. Ми просимо долучитися вас до останнього етапу створення програми розвитку культури громади“, – йдеться на сайті.

Ознайомитися з програмою ви можете за посиланням.

Свої пропозиції, запитання та зауваження надсилайте на пошту відділу культури громади до 28 березня 2023 року kultura@nov-rada.gov.ua

Проєкт «Культурний шлях» реалізується за підтримки Волинський Інститут Права та National Endowment for Democracy
один коментар
  1. Коли буде проект будівництва та ремонту доріг у місті? Коли буде проект розвитку комунального транспорту? До тих обєктів культури треба ж якось добратися!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 Лютого, Четвер
28 Лютого, Середа
21:25
21
1
«Вибори та ІПСО» - Тарас Завгородній