Мешканці Нововолинської громади продовжують здавати кров для військових та цивільних
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/411330371_961909278710899_2827485457464364589_n.jpg)
Двічі цього тижня та новим автомобілем довезли 16 донорів з Нововолинської громади до відділу трансфузійної допомоги Волинського обласного центру служби крові у Володимирі.
Серед них – 5 медичних працівників і 2 Почесних донори України: Ольга Капітула та Іван Романюк, повідомляють на фейсбук-сторінці лікарні Нововолинська.
Мешканців громади запрошують до резерву донорів крові, який формує в.о. завідувач лікарняним банком крові КНП «НЦМЛ» Вікторія Василівна. Телефон 067 25 61 495.