Мешканці Нововолинської громади продовжують здавати кров для військових та цивільних
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/fb_img_1700816735084_copy_1024x768.jpg)
23-го листопада з Нововолинської громади довезли ще 14 донорів до відділу трансфузійної допомоги Волинського обласного центру служби крові у Володимирі.
Серед них – 4 медичних працівники і Почесний донор України Галина Скіпальська, повідомляють на сторінці медзакладу у фейсбуці.
Мешканців громади запрошують до участі в донорському русі, який продовжується в активній фазі з початку воєнного стану в Україні. Адже це спасіння поранених бійців ЗСУ та хворих, які лікуються в Нововолинській ЦМЛ.
Резерв формує завідувач лікарняним банком крові КНП «НЦМЛ» Володимир Миколайович Середюк. Контактний номер +38 067 756 09 34.