Мер Нововолинська отримав грамоту від Залужного
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/400258038_18163310497293856_2004065381382102067_n.jpg)
Міський голова Нововолинська Борис Карпус отримав відзнаку для громади за підписом Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.
Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.
“Хоч в Грамоті написали моє ім’я та прізвище, але насправді це нагорода для кожного небайдужого жителя нашої громади. Кожного, хто волонтерить, донатить, їздить на передову, шиє, готує, сплачує податки, навчає і лікує, проводить благодійні заходи. Всі ми спільно працюємо для наших Захисників. Спільно наближаємо Перемогу.
Пишаюся жителями Нововолинської громади. Ви – наполегливі, працьовиті та завзяті люди. Ми дійсно надійний тил, який за майже два роки війни не похитнувся”, – йдеться у дописі.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/400155480_18163310506293856_1526113405913719763_n.jpg)
який він вже Пан? ? І за які такі заслуги ? оО
Ну, Бop, вже не дарма у мери сходив. Бумага від Залужного – це для тебе ціла історія