<

Майданчик для стрітболу з’явиться у Нововолинську

Цей запис опубліковано більш як рік тому
18:03 | 14.07.2015 / Нововолинськ / , , , /
Перегляди
4
/ коментарі 3

Депутати Нововолинської міської ради Богдан Бадзюнь та Борис Карпус на 46-тій сесії міськради подали звернення про надання земельної ділянки для гри у баскетбол. Головною метою такого звернення є продовження традицій здорового способу життя серед молоді у Нововолинську.

Богдан Бадзюнь та Борис Карпус запропонували збудувати новий спортивний майданчик для стрітболу (вуличної гри у м’яч) поблизу ДЮСШ №3.

Із Звернення депутатів Нововолинської міської ради :

“У місті Нововолинську давно назріла нагальна проблема покращення спортивної інфраструктури. Зокрема, звертаємо увагу на зайнятість таким видом спорту як баскетбол.

Просимо Вас виділити земельну ділянку для будівництва або облаштування баскетбольного майданчика з освітленням в центрі міста за ДЮСШ №3 для можливості зайняття спортсменів у вільний період часу.”

Мер Нововолинська Віктор Сапожніков підтримав ініціативу депутатів. Він запропонував на наступній черговій сесії міськради підняти питання про виділення землі на таке покращення спортивної інфраструктури міста.

Богдан Бадзюнь розповів, що подібні майданчики уже давно існують, до прикладу, в Америці: “Це дуже чудово, коли є баскетбольний відкритий майданчик для стрітболу. Тут молодь могла б проводити вільний час у русі. Займатись на ньому можна буде від весни і до осені. Він може працювати у вечірній час – до 12-ї години ночі, тому потрібно дуже хороше освітлення та покриття”. Тому, Україні, і , зокрема Нововолинську варто переймати такий досвід від іноземних країн.
коментарів: 3
  1. Як ми раніше взагалі жили без стрітбольного майданчика????Це ж першочергова проблема у нашому місті

  2. Проблем багато у місті, але розвиток здорової молоді я вважаю це одна з основних, першочергових задач на перспективу – адже це наше майбутне і ми можемо вибрати, чи нам потрібно ще більше МАРКОТИКІВ у місті, чи нам потрібно здорові діти , які можуть у майбутньому робити кращі дороги, вчити ліпше наших внуків у школах, і взагалі займатись розвитком нашого майбутнього їхнього теперішнього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Лютого, Середа