Конфлікт дачників спровокував мітинг під Нововолинською міськрадою
16:04 | 19.06.2017 / Нововолинськ / масив "Прикордонник" /
/
коментарів 5
У масиві “Прикордонник” не припиняється конфлікт, який охопив як дачників, так і представників влади. Приводом для нових сварок стали збори садоводів 18-го червня, що спровокували мітинг під Нововолинською міською радою.
Зараз у вирі конфлікту декілька резонансних питань – зміна керівництва “Прикордонника” та реєстрація дачного масиву.


молодь мусить приєднуватись до роботи та контролю на масиві, пенсія на двох костилях приходить на збори і вирішують питвння в яких не орієнтуються, а на дачах працюють молоді і страждають від маразматиків, вибачаюсь за вислови, але така реальність
Так,хто керує *Прикордонником* на сьогодні? Ви вже всіх задовбали,а найкращий мер всіх часів ні при чому…Дограєтесь….
Влада або є,або вона злочинна-з *молоддю* і старші об*єднаються.Ви хочете альтернативи-організуємо!!! бажаючих ,просьба висловитись.Продемонструємо -хто такі-ДЕРЖАВА.Бандюги -кольору не мають,як і партійності-це маскування!
Да,маразм. Дійсно, молодь може на це вплинути,але ж як завжди«моя хата скраю».Нехай там сапог вдало розігрує свої сценарії. В цей час можна ж і спокійно смажити шашличкі на дачі інепаритись чиїмось проблемами,наспавді спільними.
Нас хлебом не корми-нам бы на митинг))!!!
Заразились від шахтарів.)..чуть шо зразу мітинг.
Такими темпами скоро будуть мітингувати діти бо не хочуть в школу чи алкаши с пятачка з вимогою видавати їм наркомовскіх сто грам щодня))