Команду «За Майбутнє» презентували в Нововолинську
16-го серпня у Нововолинську відбувся форум партії «За Майбутнє». Команду однодумців, які балотуватимуться до Нововолинської міської та Волинської обласної рад, презентував народний депутат Ігор Гузь.
У прямому ефірі на офіційній сторінці парламентаря у фейсбуці подія транслювалася наживо. Нардеп підкреслив, що він і його команда працюють відкрито.
Гузь – номер один у списку до обласної ради
Під час презентації Ігор Гузь зазначив, що у Нововолинську його команда йде на перемогу і оголосив, що очолить партійний список до Волинської обласної ради 19-го виборчого округу.
Окрім першого номера списку до облради, Гузь розглядає можливість очолити список своєї команди до Нововолинської міської ради. Про що від повідомив присутнім та глядачам прямої трансляції.
Нардеп наголосив: “Команда «За Майбутнє» – це активні громадяни, не приїжджі, яких прислали управляти областю, а люди, які тут живуть, працюють і будуть далі тут жити.
Наша головна ціль є зрозуміла і чітка: в Нововолинську має змінитися міський голова, який мав майже чверть століття, щоб показати, що можна було зробити. Я вважаю, що час політиків, які сидять на одному місці, закінчився. Місту потрібні зміни. Ми відчуваємо, що їх хочуть люди.
Борис Карпус – кандидат на посаду мера
Сьогодні час молодих, енергійних людей з мотивацією, які вміють розширювати горизонти, підкреслив Гузь. На його думку таким є кандидат на крісло міського голови Нововолинська Борис Карпус.
Карпус перед присутніми представив свою програму, оголосивши 10 пунктів із 15-ти.
“Я народився в Нововолинську. Навчався рік у Польщі і один із потоку повернувся в Україну. У мене народився син, я виховую двох дітей і мені не байдуже…
Не байдуже чистий під’їзд, двір, чисте повітря та чиста влада.
Мені імпонує те, що ви (до присутніх – ред), будете далі працювати та вчитися разом зі мною”, – зазначив Борис.
«Програма про комфортне життя для нововолинців»
Міське озеро та міський парк. “Є амбітна ціль: зробити ці місця рекреаційними. Ми хочемо, щоб на озері все було реконструйоване і стало місцем для відпочинку. А міський парк, який є осередком для ворон, став “магнітом” для підприємців (які інвестуватимуть), для молоді, батьків, дітей, людей старшого віку”.
Безпека. “Нововолинськ не має бути містом, в якому страшно жити і куди не хочеться повертатися. Перше, що потрібно – це відеокамери. 60 облаштовані, 120 потрібно докупити. Друге – це освітлене місто, в якому не має бути темних плям. Має бути співпраця з правоохоронними органам, створення громадських формувань, муніципальних інспекцій.
Сприяння і розвиток інфраструктури сіл, які ввійдуть в Нововолинську ОТГ. “Там є багато садочків, шкіл, ФАПів, будинків культури. Потрібно, мешканці отримували соціальні послуги на рівні, не меншому, ніж в Нововлисньку.
Доступне місто. “Нововолинськ має бути інклюзивним місцем. Із 427-ми осіб з інвалідністю, 108 пересуваються на візочку. Є ще мами з дітками, які хотіли б, щоб дороги були облаштовані нормальними спусками. А в Будинку культури досі не має пандусу”.
Спорт. “Є 8 шкіл, де немає майданчиків зі штучним покриттям. Перша школа – приклад для наслідування. Замість того, щоб 21 млн закопати в один стадіон, наше завдання – сучасні майданчики у кожній школі. Щоб батьки, відправляючи дітей знали, що в навчальному закладі буде збудований спортивний комплекс”.
Смарт сіті – місто в телефоні. “Це коли вам приходить повідомлення про відключення води чи світла, про заходи в місті. Коли є інформація про бюджет участі. Коли все відкрито та прозоро”.
Сприяння розвитку ОСББ. “У нас є програма сприяння розвитку ОСББ – ми її розширимо. Потрібно не тільки робити вигляд про співпрацю. Необхідно створити центр сприяння розвитку ОСББ і завершити процес їх створень у будинках Нововолинська. Щоб управлінські компанії нарешті були приватними”.
Робота з автономним опаленням. “Це амбітна ціль. Переведення домогосподарства на автономне опалення – це недешева річ. Нам потрібно подумати, що можна оптимізувати”.
Допомога людям похилого віку. “Пункт виник на цьому тижні. 16 тис пенсіонерів живуть у Нововолинську- це 41 % від виборців. Має бути створена “картка Нововолинська”, яка дозволить не стояти в черзі на пільговий проїзд, економити та отримувати знижки в місцевих мережах, отримувати інформацію про персоніфіковані пільги.
Інвестиції. “Амбітна ціль. Створення нових робочих місць. Якщо говорити глобально, місто майже не впливає на інвестиційний клімат країни, особливо в якій йде війна. Та є внутрішній інвестор: люди, які вже вклали у Нововолинськ. Завдання влади – не заважати, а ще краще сприяти.
Карпус перед присутніми зауважив, що його програма – не про будинки та ОСББ, а про людей, які живуть в місті, не про те, щоб спиляти асфальт для зручного з’їзду візочка, а про людей, які возять візочки, програма не про об’єкти інфраструктури, а про людей, які будуть приходити .
“Хотів би, щоб програма була про людей. Про комфортне життя для нововолинців, які хочуть змін”, – повідомив Борис Карпус і зауважив, сам не зможе все реалізувати, представивши людей, які прийняли рішення йти разом.
Команда «За майбутнє», яка буде йти в депутати Нововолинської міської ради
- Олександр Кондисюк – військовий комісар Іваничівського району, голова Нововолинської спілки ветеранів АТО, воював під Іловайськом, був у полоні, батько трьох дітей;
- Микола Лукашук – громадський активіст, борець за справедливість та чисте довкілля;
- Назар Максимів – староста Старої Лішні Поромівської ОТГ, пропагандист здорового способу життя;
- Руслан Владарчик – екс-депутат Нововолинської міської ради, громадський активіст, голова ОСББ;
- Олена Полозкова – спеціаліст у сфері юриспруденції та охорони праці;
- Віктор Марчак – депутат Нововолинської міської ради, голова екологічної комісії, очільник «Варти порядку»;
- Назар Недищук – депутат Нововолинської міської ради, приватний підприємець;
- Надія Жук – фахівець у галузі освіти, начальник гуманітарного відділу Поромівської ОТГ;
- Віталій Титаренко – громадський активіст;
- Ірина Гіль – екоактивістка, мама трьох дітей:
- Віктор Степюк – активний та непримиренний борець за чисте довкілля міста Нововолинська;
- Сергій Макаров – шахтар, профспілковий лідер, учасник АТО, що воював під Дебальцево:
- Оксана Аксьонова – активна та ініціативна голова не одного ОСББ:
- Руслан Соловйов – депутат Нововолинської міської ради, шахтар;
- Валерій Мних – помічник-консультант народного депутата України Ігоря Гузя, депутат Нововолинської міської ради, відстоює інтереси орендарів, лобіює збереження вуглевидобувної галузі;
- Олег Приступчук – депутат Нововолинської міської ради, приватний підприємець;
- Яна Никитюк – активна громадська діячка, голова ОСББ;
- Юлія Буденчук – голова ГО «Світ для дітей», відстоює ідею доступного міста;
- Олена Дерейко – активна та ініціативна голова не одного ОСББ;
- Віктор Ромашевський – депутат Нововолинської міської ради, учасник Євромайдану, приватний підприємець, волонтер;
- Вікторія Скриннік – директор Нововолинського бюро вторинної правової допомоги, голова ОСББ;
- Володимир Шаповал – помічник-консультант народного депутата України Ігоря Гузя, депутат Нововолинської міської ради, приватний підприємець, громадський діяч, волонтер;
- Юрій Фіц – молодий лікар-хірург, має приватну практику;
- Тарас Макарук – громадський активіст, член «Варти порядку», працівник будівельної сфери;
- Олександр Кошлатий – гірничий майстер шахти №10 «Нововолинська»;
- Руслан Романишин – ветеринар,зоозахисник Романюк Денис Сергійович, голова ОСББ, приватний підприємець;
- Олена Шаповал – громадська активістка, мама трьох дітей;
- Руслана Романець – громадська активістка, відстоює інтереси Грядівської громади;
- Леся Артюх – фельдшер екстреної медичної допомоги;
- Андрій Близнюк – член ГО «Світ для дітей», відстоює інтереси людей з інвалідністю;
- Марина Єлева – виконавчий директор фермерського господарства, відстоює інтереси Грибовицької сільської ради;
- Іван Пасічник – лікар-хірург, флеболог;
- Олег Попков – екс-депутат Нововолинської міської ради, активний та ініціативний керівник ОСББ;
- Михайло Слимак – громадський активіст, відстоює проблеми комфортного співжиття у місті людей і тварин;
- Вікторія Бойко – громадська діячка, кандидат історичних наук, експертка Національного інституту стратегічних досліджень;
- Олександр Пашко – голова ОСББ, активний громадський діяч, відстоює інтереси Благодатного.
Юрій Сиротюк та Алла Лісова – кандидати, які балотуватимуться в обласну раду
Гузь представив кандидатів від Нововолинська, які будуть йти в обласну раду від команди “За майбутнє”. Це Алла Лісова, депутат Волинської обласної ради, журналіст, начальник відділу економіки газети “Волинь-Нова” та Юрій Сиротюк, екс-депутат Нововолинської міської ради, приватний підприємець, власник торгово-розважального центру “Форест”.
“30 років живу і працюю в Нововолинську, 30 років займаюся журналістикою. Хочу покращити наше місто та регіон. Коли їхала сюди, міркувала, що я повинна сказати тим людям, які зібралися і згадалися слова Михайла Грушевського. “Біда України в тому, що нею керують люди, яким вона не потрібна”. І через 100 років фраза звучить актуально. Приємно бачити людей, які хочуть зробити Нововолинськ красивим, комфортним для проживання. Вірю, що в них вистачить сил і є величезний потенціал та бажання підкорювати вершини”, – сказала Лісова.
Сиротюк же зазначив, що прийняв рішення йти в обласну раду депутатом від політичної партії “За майбутнє”, що проблеми міста йому болять і він старається розбудовувати його.
“Маю багато ідей, які хотілося би втілити у життя. У свій час 5 років намагався займатися боротьбою з наркоманією, ходив і в поліцію, і до мера, та разом знайти рішення не вдалося. Коли був діючим депутатом міськради, багато лобіював своїх ідей. Сподіваємося разом із “За майбутнє” ми зможемо все зробити та втілити в життя”, – говорить Сиротюк.
«Це боротьба із совковим минулим»
Наостанок народний депутат зауважив, що перемога команди буде залежати не лише від її представників, а від тих людей, які підтримають зміни.
“Ми просимо вас допомогти, друзі. Це не боротьба за Гузя чи Карпуса, це боротьба за новий Нововолинськ – відкрите місто, яке готове до змін, в якому влада буде шукати діалогу. Коли ми хочемо щось зробити, діючий голова бачить у кожному їх нас конкурента, а так не може бути. Зараз ми бачимо бажання загнати під плінтус, посіяти страх і зробити так, щоб миша не пробігла без відома Віктора Сапожнікова.
Наша команда інша – у випадку нашої перемоги, ми хочемо чути критику, зауваження, мати взаємодію. Це боротьба ціннісна. Боротьба із совковим минулим. Така сама, як і триває зараз в Білорусі”, – резюмував Гузь.
Підтримати команду також прийшли Юрій Єлева, екс-депутат Нововолинської міської та Волинської обласної рад, екс-перший заступник Нововолинського міського голови, директор фермерського господарства “Дари Волині”, Олександр Топорівський, селищний голова Благодатного та інші небайдужі до змін нововолинці.
Чому мене не було запрошено на захід?!
Цікавий факт із політичного життя Б.Карпуса. На минулих виборах до міської ради він балатувався від БПП “Солідарність”, де першим номером був В.Сапожніков. Зараз Карпус іде в мери від “За мйбутнє Коломойського”. Він ще молодий. Далі буде?
За майбутнє Коломойського
Віктор Степюк активний та непримиренний борець проти Кроноспану. Чисте повітря й довкілля його не дуже цікавить, судячи по коментарях у соціальних мережах ( бо де ж спалювання сміття , опалого листя , і бур’янів шкодить довкіллю??!!) А от Кроноспан то інша справа….