Головою Луцької районної ради став представник партії «За майбутнє»
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/olhlsh.jpg)
4-го грудня, відбулося перше пленарне сесійне засідання Луцької районної ради VIII, під час якого обрали голову райради.
Ним став представник від партії «За майбутнє» Олександр Омельчук.
Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила народна депутатка України Ірина Констанкевич.
Олександр Омельчук має дві вищі освіти – економічну та юридичну, 20 років працював на керівних посадах у бізнесі, був депутатом Ківерцівської районної та Волинської обласної рад.
До слова, серед 54 депутатів – 14 від партії «За майбутнє». Це найбільша кількість депутатських мандатів серед усіх політичних сил, які представлені в райраді.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/129549327_756466794947817_2867011112663263079_n.jpg)
Зазначимо, що Луцький район – найбільший на Волині. До його складу увійшли колишні Луцький, Ківерцівський, Рожищенський, Горохівський райони та Колківська громада Маневицького району, а це 400 тисяч жителів.