<

Дистанційне чи очне навчання: як працюватимуть школи з 1 вересня у Нововолинську

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:10 | 3.08.2022 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
3337
/ 1 коментар

У навчальних закладах Нововолинської громади ведуться роботи по облаштуванню укриттів та сховищ до вимог чинного законодавства. На ремонт укриттів витратили уже близько 1,1 млн гривень.

Як повідомив міський голова Борис Карпус, на позачерговому засіданні виконавчого комітету на облаштування укриттів додатково виділили ще 4,8 млн гривень.

Наразі роботи ведуться у всіх школах міста, окрім двох Нововолинських ліцеїв – №7 та №3. Учні однієї зі шкіл у разі повітряної тривоги матимуть змогу сховатись в укритті МНВК, стосовно ліцею №3 – дітки проводитимуться у приміщення сусідніх навчальних закладів.

Ремонтні роботи в школах міста будуть виконані до 1-го вересня, планують створити спеціальну комісію в складі спеціалістів ДСНС, будівельників та освітян. Саме вони прийматимуть рішення щодо допуску закладу до роботи.

Стосовно процесу – дистанційне чи очне навчання – обиратимуть батьки діток. Уже проводяться опитування, тому вибір залежить від індивідуального рішення мешканців міста щодо своєї дитини.
один коментар
  1. А ви практикували, як з дітками зійти з третього поверху і добігти до укриття за 2 хвилини. Чи взяли б ви на себе відповідальність за чужих діток ? Я своїм,особисто, не дозволю ходити до школи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Квітня, Неділя
20 Квітня, Субота