<

До професійного свята відзначили волонтерів Нововолинської громади

12:03 | 9.12.2023 / Нововолинськ / /
Перегляди
1861
/ коментарі 2

До Дня волонтера та Дня благодійництва у Нововолинську привітали тих, хто попри тривогу та втому знаходить в собі сили допомагати людям, – волонтерів нашої громади.

Під час війни це свято набуло для українців особливого значення, адже попри складнощі добровольці знаходили та доставляли захисникам необхідну техніку, а цивільним – гуманітарну допомогу. 

8-го грудня волонтерів, благодійні організації, підприємства громади запросили у Палац культури, де міський голова Борис Карпус вручив їм подяки та відзнаки.

“Наші волонтери щодня роблять неможливе можливим. Стійкі, самовіддані, незламні та нестримні. Різного віку, різних професій, але об’єднані єдиною метою: допомагати всім, хто цього потребує. Ви робите надзвичайні речі, за що вам вдячний особисто я, громада та наші хлопці на передовій.

Перед нами ще багато викликів, тому нам потрібно об’єднувались, знаходити ресурси, щоб допомагати далі. Ми на початку війни робили все те, що кожен з нас міг, а тепер робити те, що треба. І цей марафон ми виграємо тільки коли будемо спільними зусиллями разом йти до нашої омріяної перемоги”, – сказав мер.

Дехто з волонтерів не зміг самостійно прийти, хтось поїхав на фронт, хтось служить в ЗСУ, тому їхні відзнаки їм передадуть. Після нагородження для присутніх було організовано невеликий концерт.
коментарів: 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Березня, П’ятниця
29 Лютого, Четвер