Депутат Нововолинська запропонував закрити ще два радянських панно в центрі міста
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/ezy-watermark_29-05-2024_11-38-34-8690pm.jpeg)
Депутат Валерій Мних на сесії звернувся з пропозицією закрити ще два радянських панно на майдані Незалежності у Нововолинську.
Він запропонував це питання доручити комісії з декомунізації, щоб вони розглянули та зробили свій висновок. Йдеться про мозаїку, яка на будинках над закладами «Фелічіта» та «База».
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/ezy-watermark_29-05-2024_01-58-09-9980pm.jpeg)
Додав, що можливо там розмістити щити для реклами та отримувати надходження до бюджету, які можна направляти на потреби ЗСУ.
Міський голова Борис Карпус пояснив депутатам: «На майдані Незалежності є чотири панно, два з них, з явною символікою срср, – закрили. Щодо інших двох – була нейтральна позиція, зараз є звернення депутата, комісія буде вивчати це питання».
Також голова громади попросив депутатів зважати на те, що вартість одного полотна, яким закрили панно, близько 20 тисяч гривень.
Нагадаємо, в серпні 2023 року у центрі Нововолинська закрили радянські панно.
Можна звернутися до бізнесменів, які мають патріотичну та цілком притомну позицію, на відміну від інших… Хто заборонить? Не у бюджетних грошах справа, а у відсутності винахідливості та ділового мислення у деяких високих місцевих керівників. Не одними тільки презентаціями, відрядженнями, конференціями, нагородженнями, проводами дітей на відпочинок тощо, має позиціонувати себе перед виборцями міська влада. Але й сміливістю, правдою, непохитною патріотичною позицією та повсякденною турботою про людей. Не бачу цього всього, у повному об’ємі. Я щось збрехав?
Немає більше проблем в місті….панно мішає…спить і сниться йому в кольорі…це символіка шахтарського міста, там радянського нічого немає
Прошу надати інформацію, де саме є символіка шахтарського міста. Зокрема на панно з жінками в національних костюмах, де окрема в кокошніку
мних, твоя ідея – це початковий прояв маразму. задумайся