<

Бокоч звернувся до голів громад Володимирського району, закликаючи позбавити права оренди землі церков УПЦ мп

Цей запис опубліковано більш як рік тому
18:32 | 7.04.2023 / Нововолинськ / , /
Перегляди
4851
/ коментарі 2

Депутат Волинської обласної ради Андрій Бокоч звернувся до голів громад Володимирського району із закликом, позбавити права оренди земельних ділянок, які знаходяться під церквами та храмами УПЦ мп.

У заклику до керівництва громад йдеться про скасування орендних рішень для діяльності УПЦ мп у найкоротші терміни, йдеться про Успенський собор, Зимненський та Низкиницький монастир.

Зазначимо, що на наступному тижні відбудеться позачергова сесія обласної ради, на якій розглядатимуть питання заборони діяльності УПЦ МП на території Волинської області.

Андрій Бокоч також звернувся до голови Волинської військової адміністрації Юрія Погуляйка щодо заборони оренди земельних ділянок для московського патріархату.

“Пане Юрій, Ви маєте можливість скасувати всі рішення по оренді земельних ділянок під храмами, які є національною пам‘яткою”, – зазначив Андрій Бокоч.

Нагадаємо, 16-го березня на засідання Волинської облради депутати фракції «За майбутнє» вчергове порушили питання щодо діяльності УПЦ мп. Андрій Бокоч звернувся до голови Волинської обласної військової адміністрації Юрія Погуляйка та начальнику ГУ  Національної поліції у Волинській області Юрія Крошка з проханням провести перевірку усіх наявних на території Володимирського району храмів та монастирів УПЦ мп

Підтримали дану ініціативу 53 депутати обласної ради. Попередньо, перевірку проведуть в усіх наявних на території Володимирського району храмів та монастирів УПЦ мп, що мають статус пам’яток архітектури на предмет можливої наявності ворожих пропагандистських матеріалів та медіаконтенту.
коментарів: 2
  1. Підуть шляхом рівненських продажних депутатів ,чи патріотизм і здоровий глузд переможе?

  2. Переможе ,бо кожне в Раді боїться за своє крісло ,як в Воолодимирі ,так і в Луцьку ,чи ви думали ,що там такі великі патріоти зібрались ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Липня, Неділя