АНКЕТА: Павло Медина про свій найкращий проект, чи довіряє правоохоронній системі та про хобі, яке ніхто не знає
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_0091-copy-1024x683.jpg)
Гостем рубрики «АНКЕТА» став керівник нововолинського Молодіжного центру “Нові крила” Павло Медина.
Павло розповів про те, де знаходить енергію та натхнення на нові ідеї, чи не стомився від роботи з молоддю та розповів про божевільну ідею-мрію – перетворити приміщення колишнього заводу СТО на місце розвитку усіх творчих та культурних галузей.
А ще поділився тим, чи є результат розслідування крадіжки з його квартири та чи довіряє правоохоронній системі Нововолинська. Та відповів на інші запитання.
Правила рубрики незмінні: відповідати швидко і тільки правду. Запитання респонденти чують вперше під час запису.