<

Активісти з Нововолинська розгорнули на Говерлі 50 метровий український стяг

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:20 | 29.06.2022 / Нововолинськ / , , /
Перегляди
979
/ Коментарі відсутні

Для підняття морального та бойового духу захисників та захисниць ЗСУ, НГУ, ТРО, ССО, та ще раз засвідчити повагу та шану за оборону держави директор туристичної фірми Волині організував похід на найвищу вершину України – гору Говерла. 

Мандрівку приурочили до Дня Конституції України, повідомляє у фейсбуці одна з учасниць мандрівки – Ірина Костюк.

Активісти не лише присвятили свій підйом захисникам України, а й встановили рекорд – розгортання на вершині 50 метрового прапора України.

«Зараз наша держава перебуває в умовах воєнного стану, по-новому підкреслює такі важливі статті в Основному законі. Українці стали для усього світу прикладом згуртованості, доброти та віри, а наші воїни – кіборгами, що мужньо, ціною власних життів, захищають кожен клапоть української землі. 

Патріотизм можна почути скрізь: серед молоді на майданчиках, від бабусь на ринку, від мешканців на вулицях. Згуртованість та віра у перемогу єднає усіх!», – йдеться у повідомленні.

За словами організатора мандрівки Павла Зуська, варто залучати людей до подібного волонтерства. Адже частину коштів від поїздки передадуть військовим волонтерам для закупівлі авто, одягу, амуніції та харчів.

Підтримала ідею Павла і його мама, Зусько Наталія. Неодноразово допомагає у благодійній їдальні та розуміє, як важливо сьогодні бути милосердними та згуртованими у спільній меті – наближенні перемоги. 

Саме вона власноруч пошила 50 метровий стяг – символ єднання і віри.  

«Варто працювати – бо це не соромно, і потрібно робити свою роботу, платити податки і допомагати військовим». Сьогодні, у День Конституції, ми – українці, кожен на своєму місці, ще раз доводимо любов до Батьківщини власними діями. Бо кожна наша справа повинна допомагати країні, армії та героїчним захисникам. Слава Україні!», – додав організатор мандрівки.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Червня, Вівторок