<

22 камери відеоспостереження з’явиться у Благодатному

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:04 | 23.11.2017 / Нововолинськ / /
Перегляди
37
/ коментарів 7

Селище Благодатне долучилося до програми “Безпечне місто”. В рамках проекту буде встановлено 22 камери зовнішнього спостереження. 

22-го листопада укладено договір із підприємцем Андрієм Кандибою на встановлення комплексу системи відеоспостереження по селищу. Облаштувати камери планують в максимально короткий термін.

Проект фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету. Виділено майже 200 тисяч гривень, в тому числі 150 із державного та 50 – із селищного бюджету.

Селищний голова Олександр Топорівський зауважив:

“В кінці квітня ми висловили бажання долучитися до “Безпечного міста”. Виходячи із ситуації зі злочинністю, яка складається в селищі, такий проект для нас – це мегаважливо. Фінансувати через мікрогранти і фактично розтягувати усе на 2 роки не хотілося. Від міського голови отримали чергову відписку, тому звернулися до народного депутата від округу Ігоря Гузя. В результаті отримали субвенцію та знайшли кошти на цей проект в селищному бюджеті.”

Система відеоспостереження дозволить відслідковувати усі виїзди та основні перехрестя. Це надасть можливість фіксувати події, які відбуваються в селищі та забезпечить оперативніше розкриття правопорушень.

Наразі перекриваємо під”їзди у містечко зі всіх сторін, а також встановлюємо камери на перехрестях, згідно схеми, запропонованої відділом національної поліції, – розповідає Андрій Кандиба.

Камери будуть із великою роздільною здатністю. Можна буде розпізнати обличчя та зовнішні характеристики людей, а також номерні знаки автомобілів в межах встановлених камер та без додаткового програмного забезпечення.

Планується також виведення камери в онлайн доступ. Жителі селища зможуть побачити в реальному часі, що відбувається на центральній площі.
коментарів: 7
    • Так, був тендер. Торги проходили через систему Проззоро. Така процедура відбувається по всіх програмах, на які виділяють кошти із державного чи місцевих бюджетів.

    • Шановний, філолог, прошу вибачення у Вас за граматичну помилку. Ви праві, правильно ПрозоРРо. А як саме відбувається процес електронних публічних державних закупівель через Prozorro – це вже окрема тема.

  1. А в Нововолинську зато 5 камер на все місто , 7 з якіх не працюють :D . Та я шутю … 4 працюючих камери є

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 Липня, Вівторок
22 Липня, Понеділок