Нововолинці привезли медалі з шахового турніру
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426096864_360423980172092_1065842906672450820_n.jpg)
4-го лютого у Горохові пройшов шаховий турнір. Участь взяли 5 розрядників гуртка з шахів, що діє на базі Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості, вихованці викладача Олега Савчака.
Серед школярів Ільченко Роман виборов друге місце, Сак Денис – третє. Четвертим був Павлишин Артем, а у першій десятці Ільченко Дмитро і Селедчук Дарина, повідомляють на фейсбук-сторінці Нововолинськ Спорт.
В іншому турнірі серед початківців нововолинці привезли додому три призових місця:
- Золоту медаль має Ларін Микита;
- «Срібло» здобула Медина Владислава;
- «Бронзу» має Сабівчак Данило.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426005314_360423986838758_390657952666298581_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426257778_360424103505413_7821293508694242761_n.jpg)