<

NASA виявило схожу на Землю планету, яка може бути придатною до життя

Цей запис опубліковано більш як рік тому
06:25 | 10.01.2020 / Новини / , /
Перегляди
1
/ 1 коментар

Космічний телескоп TESS виявив у зоні життя зірки (діапазон відстаней від зірки, в якому планета може мати рідку воду, називають зоною життя – ред.) планету, розміри якої схожі із Землею.

Планета одержала назву TOI 700 d, передає УНІАН із посиланням на NASA. Вона обертається навколо своєї зірки, де умови можуть бути придатними, щоб допустити присутність рідкої води на поверхні.

“TOI 700 d обертається з періодом 37 днів навколо червоного карлика TOI 700, отримує від нього 86% енергії, яку Сонце дає Землі”, – повідомили в NASA.

Планета може бути придатною до життя, оскільки за 11 місяців спостережень за її зіркою вчені не виявили там спалахів. У системі TOI 700 є ще дві планети.

Найближча до зірки – кам’яна, з періодом у 10 днів. Середня планета, ймовірно, складається з газу, період її обертання становить 16 днів.

Нагадаємо, раніше супер-Земля і ще дві екзопланети були виявлені телескопом TESS, який належить NASA. Вони розташовані на орбіті зірки в 72 світлових роках від нашої планети. Це одні з найменших і найближчих екзопланет, які наразі були відкриті.
один коментар
  1. Клас, якщо зараз туди полетіти зі швидкістю (≈ 16,7 км/с), якраз через 1 296 000 років долетемо)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28 Лютого, Середа
21:25
8
1
«Вибори та ІПСО» - Тарас Завгородній