<

Надав інформацію про викрадення: СБУ нарешті виступила із заявою щодо екссудді Чауса

Цей запис опубліковано більш як рік тому
18:50 | 31.07.2021 / Новини / , /
Перегляди
432
/ коментарі 2

Служба безпеки України заявляє, що не «викрадала» колишнього суддю Дніпровського районного суду міста Києва Миколу Чауса, а діяла в межах закону та своїх повноважень.

Про це заявила пресслужба Служби безпеки України.

“Нагадаємо: саме СБУ з травня 2021 року здійснює досудове розслідування кримінального провадження за фактами викрадення екссудді Чауса та незаконного переправлення його через державний кордон.

У своїх діях Служба безпеки України виходить з того, що згідно з Конституцією України життя людини є найвищою цінністю. І співробітники СБУ виконували свої посадові обов’язки в рамках розслідування відповідного кримінального провадження. Будь-які спроби представити суспільству інформацію в іншому ключі є звичайними маніпуляціями”, – йдеться у заяві

В СБУ стверджують, що 30-го липня на гарячу лінію служби звернулася особа, яка повідомила, що до однієї з селищних рад Вінницької області прибув чоловік, який представився Миколою Чаусом, і попросив викликати саме співробітників СБУ.

Вказано, що згодом слідчі СБ України отримали від Миколи Чауса дані, які свідчать про його викрадення, позбавлення волі та застосування до нього інших протизаконних дій.

Наголошується, що у зв’язку з відповідною заявою щодо пана Чауса “вжито заходів для забезпечення його безпеки”.

“Зважаючи на його фізичний і моральний стан після тривалого позбавлення волі, наразі йому надається необхідна медична допомога. Про це окремо поінформовано дружину пана Чауса, слідчі СБУ знаходяться в постійному контакті з його родичами.

Служба безпеки України вживає необхідних заходів для встановлення всіх обставин викрадення екссудді Чауса, позбавлення його волі та встановлення осіб, які це скоїли”, – додає СБУ.

Нагадаємо, 30-го липня стало відомо, що екссуддю Чауса, якого в квітні 2021 року викрали невідомі, виявили у селі Мазурівка на Вінниччині. Чауса затримали співробітники Служби безпеки. У НАБУ закликали передати підозрюваного детективам, оскільки саме вони розслідують справу щодо екссудді і розшукують його.
коментарів: 2
  1. “…якого в квітні 2021 року викрали невідомі…”
    І ці невідомі на машині дипмісії України з дипломатичними номерами без огляду перетнули кордон Молдови та України з Чаусом в багажнику. І вони до сих пір невідомі? О як буває!

  2. Чому така велика увага до цього корупціонера ,паскуда гріб гроші лопатою ,а тепер така реклама ,в тюрягу на років двадцять і нехай чекає інших своїх колег суддів ,з яких хабарників 95 %.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Червня, Четвер
19 Червня, Середа