<

Над підприємством «Рівнеазот» стався викид нітрозних газів: що відомо

Цей запис опубліковано більш як рік тому
19:33 | 20.07.2021 / Новини / , , /
Перегляди
769
/ Коментарі відсутні

20-го липня над підприємством «Рівнеазот» з’явилася руда хмара.

Про це Суспільному повідомив очевидець, який надіслав відео з місця події. Керівник з комунікацій “Group DF” Олег Арестархов, до якої входить підприємство, повідомив, що на “Рівнеазоті” стався викид нітрозних газів.

18:33

На місці події працює слідчо-оперативна група, – повідомила речниця Нацполіція області Марія Юстицька. Про результати роботи слідчих пообіцяла прокоментувати згодом.

18:08

Олег Арестархов Суспільному повідомив, що на підприємстві відбулася розгерметизація трубопроводу в цеху азотної кислоти.

“Була дійсно позаштатна ситуація, але протягом 40 хвилин вона була ліквідована. В результаті надзвичайної ситуації відбувся разовий викид нітрозних газів в незначній кількості на території заводу. Наслідки надзвичайної ситуації повністю ліквідовано власними силами. Жертв та постраждалих немає”, – повідомив Олег Арестархов.

Він запевнив, що показники якості повітря – в межах допустимих норм. Жодної загрози навколишньому середовищу та людям немає, а підприємство повернулось до роботи в штатному режимі. Потреби зачиняти вікна немає, запевнив Арестархов.

18:00

За інформацією журналіста Суспільного, який перебуває біля адмінкорпусу “Рівнеазоту”, наразі хмари там не видно, немає скупчення людей на виході з підприємства. Охоронець заводу повідомив, що нікого немає, бо робочий день закінчився. Про хмару йому нічого не відомо, а з керівництва нікого на місці немає.

Рівнеазот станом на 18:00

Відео з хмарою невідомої речовини над “Рівнеазотом” Суспільному надіслав користувач. Підприємство знаходиться у селі Городок за 10 кілометрів від обласного центру.

Речник ДСНС в області Дмитро Мельник повідомив, що поки що ситуацію не коментують, бо з’ясовують обставини.

Керівник з комунікацій “Group DF” Олег Арестархов, до якої входить підприємство, обіцяє прокоментувати ситуацію згодом.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Лютого, Неділя