На залізничній станції «Дорогуськ» втретє пошкодили вагони з українською агропродукцією
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/425308232_794290632739120_3240765503620005061_n.jpg)
На залізничній станції «Дорогуськ-Ягодин» кордоні втретє цього місяця пошкодили українську агропродукцію.
Як повідомили у Мінінфраструктури, 24-го лютого о 09:00 невідомі відкрили вантажні вагони з бобами, частина агропродукції висипалася на залізничні колії.
“Системне знищення української агропродукції схоже на сплановані диверсії. Наша країна обороняється і виживає також і завдяки фермерам. Отже ті, хто вчинили ці злочини точно не зацікавлені в українському мирі і перемозі цивілізованого світу. Ми закликаємо правоохоронні ограни Польщі дати негайну реакцію”, – прокоментував міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.
Через псування агропродукції на кордоні Укрзалізниця вже втретє звернулася до правоохоронних органів Польщі.
Тільки що зайшов у продуктовий магазин у Володимирі-кууча пшекакських продуктів-хохли цікаві люди!!