<

На Волинську митницю під виглядом «гуманітарки» ввезли товар на понад 26 млн грн

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:36 | 16.03.2023 / Новини / , /
Перегляди
47500
/ коментарі 2

У Волинській області викрили незаконну схему ввезення на митницю комерційного вантажу під виглядом гуманітарного вантажу загальною вагою 25,8 тонни та вартістю понад 26 млн гривень.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Державної митної служби.

У зону діяльності Волинської митниці з Польщі до України як гуманітарну допомогу ввезли товари «одяг, взуття, продукти харчування та гігієнічні засоби» від донора з Китайської народної республіки.

Аби перевірити законність переміщення вказаних товарів як гуманітарної допомоги через митний кордон України було направлено офіційний запит до митних органів Польщі.

З’ясувалося, що товари ввозилися як комерційний вантаж на адреси українських отримувачів та жодного стосунку до гуманітарної допомоги не мали.

Тобто представники перевізника під час декларування зазначених товарів вказували неправдиві відомості щодо відправника, отримувача та статусу товару.

На підставі отриманої інформації та проведеної перевірки стосовно водіїв склали 2 протоколи про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України на загальну суму 26,6 млн гривень.
коментарів: 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 Липня, Вівторок
22 Липня, Понеділок