<

На Волині зросла кількість аварій за участю дітей: з початку року трапились 42 ДТП

12:45 | 28.05.2024 / Новини / /
Перегляди
66
/ Коментарі відсутні

З початку року на Волині трапилось 42 дорожньо-транспортні пригоди за участю неповнолітніх. Минулого року за аналогічний період сталось 25 аварій.

На жаль, дві дитини загинули: це одна дитина-пішохід і одна дитина-пасажир транспортного засобу, повідомляє пресслужба поліції Волині.

Травмовані 49 дітей (за аналогічний період минулого року – 26).

Зростання кількості аварій пов’язано з кількома чинниками. Нині на вулиці тепло, світловий день довгий, тож діти не сидять по домівках, а багато часу проводять надворі.

Дорослі в цей час можуть бути зайняті роботою або ж свідомо не наглядати за меншими.

На вулицях зросла кількість як транспортних засобів, так і електросамокатів. Користування електросамокатами чітко не врегульоване, тож дорослі часто дозволяють їх дітям будь-якого віку, а це може спричиняти серйозні наслідки.

Звісно, трапляються випадки, коли діти стають потерпілими через незалежні від них обставини, наприклад, коли вони їдуть як пасажири в авто.

Однак статистика останніх місяців свідчить про те, що здебільшого діти самі вибігають чи виїжджають на дорогу, не впевнившись у безпеці, та потрапляють під колеса автомобілів.

Зважаючи на це, поліція рекомендує в усіх навчальних закладах перед початком канікул провести профілактичні бесіди з наглядними прикладами того, до яких наслідків може спричини недотримання правил дорожнього руху. Необхідно повторити з дітьми ці правила та по можливості закріпити їх на практиці. Залучати до цього можна як патрульну поліцію, так і ювенальних поліцейських та поліцейських офіцерів ваших громад.

Але навіть удома дорослі та батьки повинні неухильно і щоденно нагадувати дітям про правила безпеки на дорогах та самим показувати приклад культурної поведінки на вулиці.

Тільки так ми збережемо життя та здоров’я дітей.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Червня, Понеділок