<

На Волині утримується позитивна динаміка сплати податків до держбюджету

20:14 | 11.05.2024 / Новини / , , /
Перегляди
23
/ Коментарі відсутні

Платники податків Волині впродовж січня-квітня 2024 року спрямували до загального фонду держбюджету 2 мільярди 585 мільйонів гривень платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області. Це на 21,9 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.

Зростання показників сплати податків до загального фонду держбюджету на 463,5 мільйона гривень дозволяє прогнозувати сталі податкові надходження в майбутньому, – повідомили у Головному управлінні ДПС у Волинські області.

«В умовах, коли бізнес активно адаптується до обставин воєнного часу, ДПС працює над удосконаленням процесів адміністрування податкових платежів. Запобігання та виявлення ризиків несплати – головний акцент нашої роботи з компаніями, які намагаються ухилитися від виконання податкових зобов’язань. Запобігти зловживанням насамперед важливо для наповнення бюджету. Разом з тим, створення рівних конкурентних умов для реального сектору економіки – основа фінансової стабільності», – коментує в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що позитивної динаміки надходжень до держбюджету досягнуто не шляхом податкового тиску. Серед чинників, які сприяють ритмічним податковим надходженням, – сучасні інформаційні рішення для якісного податкового супроводу та конструктивний діалог із платниками податків.

Читати ще: За 4 місяці волинський бізнес сплатив податків на понад 6 млрд грн

Сплачуючи податки, кожен робить вагому інвестицію у майбутню перемогу над ворогом, нагадують у податковій службі та пропонують взаємодіяти з ДПС дистанційно.

Про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки податківцями звітів і строки подання звітності, інформацію щодо сплати податків і податкового боргу можна дізнатися через Електронний кабінет.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

26 Червня, Середа
25 Червня, Вівторок