<

На Волині списки відрахованих студентів передаватимуть до ТЦК

15:49 | 24.06.2024 / Новини / /
Перегляди
313
/ 1 коментар

У Волинській обласній військовій адміністрації під час чергового засідання Ради оборони області обговорили вступ військовозобов’язаних до вищих навчальних закладів, аби отримати відстрочку від мобілізації.

Про це повідомив глава ОВА Юрій Погуляйко.

“Мобілізація залишається одним із найскладніших та водночас найважливіших завдань, над якими працюють в нашій країні. Захисники й захисниці на фронті потребують підсилення та перепочинку, тож необхідно виконувати завдання, поставлені Генеральним штабом.

Відтак, одним із питань, яке вивчали та аналізували під час чергового засідання Ради оборони області, було вступ військовозобов’язаних у вищі навчальні заклади, аби отримати відстрочку від мобілізації”, – йдеться в повідомленні.

До обговорення залучили ректорів вищих навчальних закладів Волині, які доповіли про умови вступу та окреслили статистику щодо кількості студентів, які наразі навчаються в університетах. Окрім цього, запевнили, що є чітка домовленість з обласним ТЦК та СП, що надаватимуть списки відрахованих осіб, які не виконали умови для зарахування.

За результатами засідання Ради оборони області Юрій Погуляйко доручив керівникам відповідних силових структур тримати це на контролі та унеможливити ухиляння від мобілізації за допомогою навчання у вишах.
один коментар
  1. Погуляйко хай спочатку своїх дітей в Україну поверне або сам піде відбивати свої рідні землі, а розкерувався тут кацап!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 Липня, Четвер