<

На Волині продовжили дію старих нічних перепусток

16:33 | 1.02.2024 / Новини / /
Перегляди
120
/ Коментарі відсутні

На Волині продовжили до 5-го лютого дію перепустки старого зразка, необхідної для переміщення територією області в умовах комендантської години.

Про це повідомляє Волинська ОДА.

«Звертаємо увагу волинян та усіх мешканців області – для переміщення по території Волині в умовах комендантської години необхідно отримати оновлену перепустку.

Разом з тим, через великий обсяг технічної роботи, термін дії перепустки старого зразка продовжено до 5 лютого», – йдеться у повідомленні.

Детальніше про заміну перепусток та зразки заявок за посиланням.

Нагадуємо, що з 1 лютого на Волині вводять у користування перепустки нового зразка.

Виготовлення бланків перепусток організовує Луцький зональний відділ Військової служби правопорядку на підставі письмової заявки, адресованої начальникові обласної військової адміністрації та комендантові області.

Перепустки надають для фізичних осіб і на спеціальні транспортні засоби медичної, пожежної, інкасаторської та аварійних служб, а також для транспортних засобів підприємств, установ та організацій, що забезпечують життєдіяльність населених пунктів на території Волинської області, волонтерам, які здійснюють транспортування гуманітарної допомоги через Волинську область.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 Лютого, Четвер