На Волині поліція посилить заходи безпеки під час Великодня

Поліція Волині забезпечуватиме публічну безпеку та правопорядок під час Великодня. Особливу увагу правоохоронці приділятимуть охороні публічного порядку поблизу культових споруд, храмів, на вулицях населених пунктів та автошляхах області.
Про це повідомляє пресслужба поліції Волині.
У місцях проведення святкових богослужінь чергуватимуть наряди поліції, Нацгвардії та громадських формувань, аби оперативно реагувати на можливі порушення та надавати допомогу громадянам. У разі необхідності поліцейські проводитимуть роз’яснювальні бесіди.
Нагадуємо, що на Волині продовжує діяти комендантська година – з 00:00 до 05:00. Закликаємо жителів області дотримуватися обмежень і завчасно планувати своє пересування.
Просять також не нехтувати сигналами повітряної тривоги і подбати про власну безпеку та безпеку своїх близьких.
Праоохоронці закликають громадян бути уважними, дотримуватися порядку та безпеки, а також – за потреби – звертатися за допомогою до правоохоронців.