<

На Волині перерахували майже 43 тисячі субсидій

10:43 | 7.06.2024 / Новини / , /
Перегляди
120
/ Коментарі відсутні

Територіальні органи Пенсійного фонду на Волині провели перерахунок майже 43 тисяч субсидій на неопалювальний період.

Про це під час брифінгу розповіла начальниця управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг ГУ Пенсійного фонду України у Волинській області Людмила Андросюк, повідомляє Волинська ОДА.

«Ми перерахували 42 тисячі 973 житлові субсидії на неопалювальний період. За результатами цього перерахунку субсидії надано 35 тисячам 329 одержувачам», – повідомила Людмила Андросюк.

Водночас, відповідно до вимог чинного законодавства, яким регулюється питання призначення субсидій, субсидії не отримали 4,518 заявників. Як пояснила фахівчиня, це домогосподарства, у яких зареєстровані особи фактично не проживають, або проживають на умовах оренди, також це можуть бути внутрішньо переміщені особи.

«В таких випадках заявники можуть прийти до нас і по-новому подати заяву та декларацію, для того щоб призначили субсидію на неопалювальний період», – порадила Людмила Андросюк.

Також посадовиця поінформувала, що головне правління Пенсійного фонду України у Волинській області опрацьовує перерахункок субсидій у зв’язку зі змінами тарифів. Такий перерахунок здійснюється фахівцями ПФ автоматично, адже це також передбачено законодавством.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Липня, Субота