На Волині молилися за жертв війни
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2014/10/IMG_51171-1024x682.jpg)
Настоятель парафії Успіння Пресвятої Богородиці в селі Гаразджа Луцького районного деканату священик Андрій Мовчанюк відслужив заупокійну літію та освятив монумент «Синам і дочкам України».
Його встановлено в пам’ять про 215 односельчан, які стали жертвами Другої світової війни: загинули в лавах УПА, Червоної армії, від гітлерівських та сталінських репресій, а також від рабської праці в Німеччині та Сибіру, – повідомляє прес-служба Волинської єпархії УПЦКП.
У відкритті монумента зокрема взяли участь представники обласної та районної влади, піддубцівський сільський голова Борис Горбатюк, Олена Душка – жителька міста Калуш Івано-Франківської області, дочка загиблої в Німеччині.