<

На Волині до місцевих бюджетів сплатили понад 450 мільйонів гривень плати за землю

Цей запис опубліковано більш як рік тому
05:10 | 19.11.2022 / Новини / , , /
Перегляди
35
/ Коментарі відсутні

За підсумками січня-жовтня 2022 року громади Волині отримали у розпорядження 455 мільйонів гривень плати за землю.

У доходах місцевих бюджетів – 389 мільйонів гривень плати за землю від юридичних осіб і майже 66 мільйонів гривень земельного податку, який перерахували фізичні особи – землевласники та землекористувачі. Сума отриманої громадами плати за землю перевищує аналогічні надходження минулого року. Про це Бізнес.Район повідомили у ГУ ДПС у Волинській області.

«Як складова податку на майно плата за землю належить до бюджетоутворюючих платежів територіальних громад. У період воєнного стану органи місцевого самоврядування розраховують на сумління платників, оскільки особливо потребують коштів для відновлення та ремонту об’єктів критичної інфраструктури.

Заходи оборонного характеру, до яких активно залучаються громади, теж вимагають постійної уваги та відповідного фінансування. Тож власникам земельних наділів варто своєчасно розраховуватися з бюджетом задля успішного проходження опалювального сезону, безпеки та нормального функціонування закладів освіти та охорони здоров’я», – наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Окрім поточних платежів, громадянам варто подбати про сплату заборгованих у минулі роки земельного податку та податку на нерухомість, – нагадують у податковій службі.

Нагадуємо, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків із персонального комп’ютера чи гаджета.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Червня, Четвер
19 Червня, Середа